banner2
Öne Çıkanlar Şanlıurfalı Salih Turgut Danilo Diogo Costa Sedat Anar karaköprü belediyesi

Haliliye ve Karaköprü'de taşınmazlar ihale ile satılacak

TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR
Şanlıurfa İli Haliliye Belediye Başkanlığından: 
1- Aşağıda tapu kaydı, mevcut durumu, muhammen bedeli, geçici teminatı, ihale usulü, ihale dosya numarası, ihale tarihi ve saati belirtilen Haliliye Belediyesine ait taşõnmazlar, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ve 35/c maddesine göre Açık Teklif Usulü ile satılacaktır. Kapalı Teklif Usulünde en yüksek üç teklif sahibi istekliyle, bu üç teklif ile aynı olan birden fazla teklifin bulunması halinde ise bu istekliler dâhil edilmek suretiyle açık artırma ile ihale yapılarak sonuçlandırılır.

2-    İHALENİN YERİ VE HANGİ USULLE YAPILACAĞI
İhalenin Yapılacağı Yer : Haliliye Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi 2.Kat Göbeklitepe Konferans Salonu (Osmangazi Mahallesi, Vali Konağı yanı, 390. Sokak No:1 Haliliye/ŞANLIURFA)
İhale Usulü : İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ve 35/c maddesine göre Açık Teklif Usulü muhammen satış bedelinden artõrõm yapılarak en yüksek teklif verene ihale edilecektir.
3-    İHALE DÖKÜMANININ TEMİNİ VE BEDELİ
İhaleye iştirak edecek gerçek ve tüzel kişiler İhale Dokümanını (Şartname ve Ekleri); Esentepe Mahallesi, Necmettin Cevheri Bulvarı Ak Parti İl Başkanlığı karşısı Haliliye Belediye Başkanlığı Hizmet Binası, Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görülebilir ve 1.000,00-TL karşılığında aynı adresten temin edilebilir. İhaleye teklifi olanların ihale dokümanõnõ satın almaları zorunludur.
4-    GEÇİCİ TEMİNATA İLİŞKİN ESASLAR
İhaleye girecek gerçek veya tüzel kişiler, yukarıda çizelgede belirtilen geçici teminatı, Şanlıurfa Ziraat Bankası Ticari Şubesi TR37 0001 0022 6667 9847 1450 28 IBAN nolu Belediyemiz banka hesabına yatırabileceği gibi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 26. ve 27. maddesine göre uygun olarak düzenlenmiş süresiz ve limit dâhilindeki Banka Teminat Mektubu da sunabilir.
5-    İHALEYE GİREBİLME ŞARTLARI VE İSTENİLEN BELGELER:
İhaleye katılabilmek için;
5.1.2886 sayõlõ D.İ.K.’nun 37. maddesi gereğince hazırlanacak teklif mektubunu, (Kapalı teklifler için)
 
5.2.Yukarıda belirtilen Geçici Teminat Bedelini; 2886 sayılı D.İ.K.’nun 27. maddesinde belirtilen şartlara haiz ve süresiz geçici banka teminat mektubu veya nakit olarak yatõrõldõğõna dair banka makbuzunu,
5.3. İhaleye iştirak eden tarafından her sayfası ayrı ayrı imzalanmış şartnameyi, 5.4. Kimlik fotokopisi (Gerçek kişiler için)
5.5. İhalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış kanuni ikametgâh belgesini (Gerçek kişiler için),
5.6. Noter tasdikli imza sirkülerini,
5.7. Türkiye’de tebligat için adres gösterilmesi,
5.8. Şartname bedeli olan 1.000,00 TL’nin ödendiğine dair makbuz,
5.9.Tüzel kişi olması halinde, yukarda istenen belge dışında; mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi veya Esnaf Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair belge ve kayıtlı olduğu vergi dairesi ve numarası,
5.10. İsteklinin ortak girişim olması halinde, yukarda istenen belgeler dışında; şekli ve içeriği ilgili mevzuatlarca belirlenen noter tasdikli ortak girişim beyannamesi,
5.11.Tüzel kişi olması halinde, yukarda istenen belgeler dışında; teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli imza beyannamesi veya imza sirküleri,
5.12. Vekâleten ihaleye katılma halinde, yukarda istenen belgeler dışında; istekli adına katılan kişinin ihaleye katılmaya ilişkin noter tasdikli vekâletnamesi ile noter tasdikli imza beyannamesi,
5.13. İhalede her taşınmaz için zaman aralığı bir saat olup, uzaması halinde bir önceki ihale bitmeden diğerine geçilmeyecektir.
6-    Taşınmaz satış ihalesine teklif verecekler; ihale zarflarõnõ yukarıda ve satış şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak yukarıda belirtilen ihale gün ve saatine kadar ihalenin yapılacağı Haliliye Belediyesi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi 2.Kat Göbeklitepe Konferans Salonu (Osmangazi Mahallesi, Vali Konağı yanı, 390. Sokak No:1 Haliliye/ŞANLIURFA) adresindeki ihale salonunda hazır bulunarak İhale Komisyonuna teslim edeceklerdir.
7-    Posta ile yapılacak müracaatlarda teklifin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununu 37.maddesine uygun hazırlanması ve teklifin ihale saatinden önce komisyona ulaşması şarttır. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı, İdare ya da komisyon herhangi bir suretle sorumlu değildir.
8-    İhale Komisyonu gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp, yapmamakta serbesttir.
9-    Zaman tespitinde, TRT’nin verdiği saat ayarı esas alınır.
İlan olunur.
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner17

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.