banner2
Öne Çıkanlar Şanlıurfaspor Kaptanı Serdar Özkan Genç Birikim Derneği Genel Başkanı 72. Genel Kurul Hizmet Şeref Belgesi Onur Akbay Der’a zor

Ceylanpınar TİGEM İşçi Alacak

Resmi gazetenin bugünkü sayısındaTarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilan ile hizmet yolu ile Traktör Sürücüsü, Alet Ekipman Kullanımı ve Muhtelif İşçilik İşlerine ait hizmetlerde çalıştırılmak üzere eleman alımı yapacak.

İŞTE RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN O İLANIN TAM METNİ:
HİZMET SATIN ALINACAKTIR
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünden:
Genel Müdürlüğümüze bağlı Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü 2020 Yılı II. Grup
Traktör Sürücüsü, Alet Ekipman Kullanımı ve Muhtelif İşçilik İşlerine ait hizmet satın
alınacaktır.
Konu ile ilgili Şartname Genel Müdürlüğümüz Ticaret Daire Başkanlığı’nda ve ilgili
işletme müdürlüklerinde görülebilir. İstekliler, ihale dokümanını Genel Müdürlüğümüz Ticaret
Daire Başkanlığı’ndan 250,00 TL karşılığında temin edebilirler.
İhale kapalı zarf teklif alma usulü ile yapılacak olup, istekliler teklif tutarının % 3’ünden
az olmamak üzere geçici teminat verecektir. Kesin teminat ihale tutarının % 6’sı oranında
olacaktır.
Teklif mektuplarının kapalı zarf içerisinde en geç 23.01.2019 Perşembe günü saat 14.30’a
kadar TİGEM Genel Evrak Servisi’ne teslim edilmiş olması gerekmektedir.
İhale aynı gün ve saatte TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’nde
yapılacaktır.
Geciken teklifler dikkate alınmaz.
Bu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3/g maddesi gereğince istisna kapsamında
olup, ihale TİGEM Alım Satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılmaktadır.
Adres:
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Karanfil Sokak No:62 Bakanlıklar/ANKARA
Tlf.: (0.312) 417 84 70 (5 Hat),
Fax: (0.312) 417 78 39 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ABDULMUHSİN 10 ay önce

TECRÜBELİ

Avatar
Mehmet 10 ay önce

Deniz

Avatar
İbrahim 10 ay önce

İlingi

Avatar
Osman hakan 10 ay önce

Ne iş

Avatar
Ahmet 10 ay önce

Sofor

Avatar
Bir fani 10 ay önce

Hizmet alımı yapılacak, işçi alımı değil! İkisi içeriğine göre çok başka şeyler. Çok hot alan haber sitelerine benzemek için çarpıcı(?) başlıklar atıyorsunuz desek sizde hit
artmıyor bilakis azalıyor. E ditör kardeşlerimizi okuyucular uyarmaktan yoruldular artık. Şu işi yapmaya kesin kararlıysanız lütfen biraz öğrenmeye gayret edin. Medyacıyım demekle medyacı olunmuyor.

Avatar
2017 Temmuz ayında 2018 yılının bütçe görüşmelerine gittiğimizde elimizde 8 fakülte ve MYO binalarının projeleri hazırdı. İlk sırada veteriner fakültesi binası, ikinci sırada Şanlıurfa Merkez MYO'ları binaları, Üçüncü sırada Sağlık Bilimleri Fakültesi 10 ay önce

2017 Temmuz ayında 2018 yılının bütçe görüşmelerine gittiğimizde elimizde 8 fakülte ve MYO binalarının projeleri hazırdı. İlk sırada veteriner fakültesi binası, ikinci sırada Şanlıurfa Merkez MYO'ları binaları, Üçüncü sırada Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulu binası. En az iki binanın izni çıkarsa, binaları 2019 eğitim yılına yetiştirmeye çalışacaktık. Kalkınma bakanlığındaki ilgili bürokratlara her türlü bilgiyi ilettik. Daha sonra Tarım bakanımız sayın Ahmet Eşref Fakıbaba'yı ziyaret ettik. Sayın bakanımız da Kalkınma bakanlığındaki müsteşar ve daire başkanını aradı ve Veteriner fakültesi binasının yatırım programına alınması gerektiğini iletti.
Veteriner fakültesi binası izni garanti, MYO binalarının izninden de ümitli idik. Eylül ayında yatırımlar açıklandığında hayal kırıklığına uğradık. Binalar yatırım programına alınmamıştı. TBMM'ye gitmeden veteriner fakültesi binasını eklettirmeye çalıştık ancak onda da başarısız olduk. Üniversitenin 20 milyon TL den fazla likide bütçesi vardı. Kalkınma bakanlığındaki bürokratlara bunu israrla belirtmiştik. Yani bize sadece izin verin, 2018 yatırım bütçemize veteriner fakültesi dolayısıyla ekstra katkı yapmasanızda olur. Fakat bütün çabamıza rağmen Veteriner fakültesi binası iznini çıkartamadık.
Üniversite idaresi ile haftalık toplantımızda bütçeleri görüşüyorduk. Bir arkadaşımız 20 milyon TL yi güneş enerjisi santraline(GES) kaydırabilir miyiz diye sordu. Onun için de bakanlıktan izin gerekli idi ve muhtemel cevap ret olacaktı. Arkadaşlarınızdan birisi bir hile-i şer’iye teklif etti. yatırım olarak değilde hastaneye malzeme alıyormuşuz gibi yapsak nasıl olur. Bu durumu Ankara'daki emekli maliye müfettiş tanıdığıma sordum. Bakanlığın haberi olmadan yatırım bütçesini, malzeme alımı olarak harcama yapsak nasıl olur. Müfettiş dedi "kamu zararı olmazsa, korkma", birim amiri olarak sadece usulsüzlük cezası alırsın. En fazla kinama, bilemedin maaştan kesme cezası verirler.
Bir hafta sonraki Üniversitenin idari toplantısında kararımızı verdik. Malzeme alımı kategorisinde güneş enerjisi ihalesine çıkacağız. Zaman çok dar idi. Aralık sonuna kadar ihale yetişmezse ihale Nisana kalırdı. Rektör yardımcısı, Yapı İşleri Dairesindeki Teknik Personel, Başhekim ve Başhekim yardımcıları, Hastane müdür ve yardımcıları hummalı bir çalışma ile yıl sonu gelmeden ihaleyi yetiştirdiler. 5 ay sonra Nisan 2018 de santrali teslim aldık. Santrali teslim aldığımızda dolar 8 T1 ye fırlamıştı. Yani nisana kalsaydı 25 milyonluk santralin fiyati 65 milyon olacakmış ve bizim için imkansız hale gelecekmiş.
Bir başarının tamamı bütün parçalarının tamam olması ile olabilir. Bir parçanın eksikliği başarısızlık için yeter. İhale şartnamesini hazırlayan teknik personel, rektör yardımcısı, Hastane idaresi canhıraşane çalışmazsa, müfettiş bana cesaret vermezse GES olmayacaktı.
O dönem gerçekten canla başla çalışan idari ve teknik tüm arkadaşlara tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Veteriner fakültesi binasının da en kısa zamanda hayata geçmesini temenni ediyorum.

banner4

banner17