Şanlıurfa'da Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavı, Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı, Açıköğretim Ortaokulu Sınavı ve Müdür Yardımcılığı Sınavı yapılacak okullar tarih ve saatleriyle birlikte açıkladı.
|
54 | VİRANŞEHİR | Viranşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
55 | VİRANŞEHİR | Viranşehir Kız Anadolu Lisesi | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
56 | VİRANŞEHİR | Viranşehir A3 Tipi Kapalı C.İ.K. | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
57 | EYYÜBİYE | Eyyüp Göncü Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
58 | EYYÜBİYE | Tes-İş Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
59 | EYYÜBİYE | Gazi Anadolu Lisesi | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
60 | EYYÜBİYE | Mehmet Hacıbozanoğlu İlkokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
61 | EYYÜBİYE | Atatürk Anadolu Lisesi | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
62 | EYYÜBİYE | Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
63 | EYYÜBİYE | Şanlıurfa E Tipi Kapalı C.İ.K. | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
64 | HALİLİYE | Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
65 | HALİLİYE | Abdulkadir Göncü Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
66 | HALİLİYE | Urfa Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
67 | HALİLİYE | Bahçelievler Ortaokulu | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
68 | HALİLİYE | Çeaş Şanlıurfa Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
69 | HALİLİYE | Ziyaeddin Akbulut Ortaokulu | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
70 | HALİLİYE | Urfa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
71 | HALİLİYE | Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
72 | HALİLİYE | H. Sebiha Özlek Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
73 | HALİLİYE | Şair Nabi Ortaokulu | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
74 | HALİLİYE | Orhangazi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
75 | HALİLİYE | Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
76 | HALİLİYE | Davut Zeki Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
77 | HALİLİYE | Bahçelievler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
78 | HALİLİYE | Şanlıurfa Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
79 | HALİLİYE | Yenişehir Ortaokulu | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
80 | HALİLİYE | 2002 Vakıflar İlkokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
81 | HALİLİYE | Cengiz Topel İlkokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
82 | HALİLİYE | Yunus Emre İmkb İlkokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
83 | HALİLİYE | Fevzi Çakmak Ortaokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
84 | HALİLİYE | Veysel Karani imam Hatip Ortaokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
85 | HALİLİYE | Vatan Ortaokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
86 | HALİLİYE | Osman Ertörer İlkokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
87 | HALİLİYE | Profilo İlkokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
88 | KARAKÖPRÜ | Şanlıurfa Esentepe İmkb Anadolu Lisesi | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
89 | KARAKÖPRÜ | Şerif Özden Başarı Ortaokulu | 19-20 MART 2016 | 09:30 -14:00 -09:30 |
90 | KARAKÖPRÜ | Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu | 19 MART 2016 | 09:30-14:00 |
|