banner2

Kanser tümörünü yok ediyor!

Kanser tümörünü yok ediyor!

Bayburt'lu Lokman Hekim Münir Bozkurt'tan iddialı sözler.. Lokman Hekim geleneğinin günümüz temsilcilerinden Münir Bozkurt, alternatif tıp alanında yaptığı 24 yıllık çalışmanın sonunda, kanser tümörünü yok eden bir formül bulduğunu iddia ediyor. Hastalarından son derece olumlu sonuçlar aldığını söyleyen Bozkurt, “Ballı bitkisel karışım ile kanser tümörü ya küçülüyor, ya da yok oluyor” diyor.

“Alternatif Tıp” alanında 24 yıldır çalışmalar yapan Bayburtlu Lokman Hekim Münir Bozkurt, “kansere doğal çözüm” bulduğunu iddia ediyor.

Mürşidi Bayburtlu Hacı Şaban Efendi Hazretleri'nin işaretini emir telakki ettiğini belirten Bozkurt, 1986 yılında akciğer hastalıklarına başta Astım / Bronşit olmak üzere iyi gelen bal ve karışımın üzerinde çalışmalara başladığını söylüyor. Yıllar içerisinde “kalıtımsal / kronik” hastalıklara faydalı olup, hastaların iyileşmesine katkı sağlayan yüzde yüz doğal karışımları formüle eden çalışmalar yaptığını kaydediyor.

Bozkurt; astım, alerjik astım, bronşit, faranjit, zatürree gibi modern tıbbi imkanlarla kesin tedavisi zor olan hastalıkların iyileşmesine katkı sunan bala, “balın içine hiçbir şey katmaksızın, balda bulunan maddelerden bazılarını zenginleştirerek” elde ettiği formülün Almanlar tarafından incelendiğini, araştırıldığını ve kendilerine iyi bir para karşılığı verilmesini talep ettiklerini belirtiyor.

“BU BULUŞLAR ÜLKEME AİT OLMALI”
Daha sonra üzerinde çalışmalar yaptığı amansız hastalık kanser için hazırladığı karışımın da Avusturyalılar tarafından “kapsüle dönüştürülmek için toz olarak” talep edildiğini kaydeden Bozkurt, “Her iki talebi de reddettim. Çünkü bu buluşlar ülkeme ait olmalıydı” diyor.

Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan çok önemli bir kurum tarafından Ankara'ya çağırıldığını söyleyen Münir Bozkurt; başkanlığın kanser için formüle ettiği karışımı inceleyeceğini; fiziki ve hukuki altyapı çalışmalarını hazırlayıp bitirmesi gerektiğinin bildirildiğini ifade ediyor.

Tesis kurma aşamasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın tanıdığı 275 bin Türk Lirası hibeyi, “kul hakkı” sayarak reddettiğini belirten Bozkurt, mütevazı bir üretim tesisi kurduğuna dikkat çekiyor.

HER DERDE DEVA
‘Lokman hekim geleneği'nin günümüz temsilcilerinden Bayburtlu Münir Bozkurt'un, karaciğer büyümesi, karaciğer yağlanması, Hepatit B, C ve siroz hastalarının kullandığı gıda takviyeleri de bulunmakta. Bozkurt; mide ülseri, gastrit, reflü ve basur için hazırladığı gıda takviyelerinin üretim iznini de almış durumda.

Münir Bozkurt, kendisi ile ilk defa 1998 yılında söyleşide bulunarak insanların iyileşmesine vesile olduğu için Vakit gazetesine teşekkür ediyor ve diyor ki:

“Yüreği insan sevgisiyle dolu, insanlığın hizmetinde bulunan Vakit yöneticilerine teşekkürü bir borç biliyorum.”

Üretimi Bayburt'ta olan, dağıtımı ise Trabzon'da yapılan Münir Bozkurt'un her derde deva olan doğal karışımlarının,
www.munirsultanmacunu.com ve www.sultanmacunu.com adlı internet siteleri de bulunuyor.

Sorusu olanlar; 0532 688 80 92 ve 0506 755 51 72 nolu telefonlardan Münir Bozkurt'a ulaşabilirler.

BAKANLIK İZNİ VAR
Münir Bozkurt, şimdi daha rahat üretim yapıyor... Çünkü, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan hem çalışma izni, hem de gıda üretim izin belgesi var.

‘TÜMÖR YOK OLUYOR'
Bozkurt, hastalarından gelen olumlu haberlerle ilgili şunları söylüyor: “Kanser hastalarının ‘gıda takviyesi' olarak kullandıkları ballı bitkisel formülasyon, kullananların tamamına yakınında bağışıklık sistemini güçlendirip direnç artırmakta. Bazı hastalar tümörün durduğunu söylemekte, bazı hastalar tümörün küçüldüğünü, bazıları ise tümörün tamamen yok olduğunu söylemekteler. Tüm bu etkiler 27 gün kullanılan bir ‘KÜR' sonucunda, yani çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir.”
“Formülasyon”larına Bakanlıklardan gerekli tüm izinleri alan Bozkurt, karışımlarına “gıda takviyesi” olarak izin alarak seri üretime Bayburt'ta başladı. 2.5 yıl sonra tamamladığı çalışmalarının tüm belgelerini Ankara'daki kuruma teslim eden Lokman Hekim Münir Bozkurt, kanserle ilgili karışımının incelemeye alındığını ve şu an bu sürecin devam ettiğini söylüyor.

HABERVAKTİM.COM 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner5

banner3