banner2

Hak ve batılın mücadelesi yüzyıllardır hep vardı ve olmaya da devam edecektir. Osmanlının yıkılışını gören Derin Milli Devlet hemen kolları sıvayarak Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerini atmaya başladı. Kimileri kahraman kimileri hain görünerek/ gösterilerek devletimiz yeniden şekillendi ancak kurulan bu devlet hiçbir zaman BAĞIMSIZ VE MİLLİ OLAMADI, olmasına müsaade edilmedi.

Milli ve kahraman bildiğimiz birçok kişi aslında İngiltere ve ABD'ye hizmet eden hainlerden oluşurken, hain bildiğimiz birçok kişi aslında milli kahramanlardı. Tarih bunu hiçbir zaman yazmadı ve yazılmasına da müsaade edilmedi. Bunu gören DERİN MİLLİ DEVLET milli ve manevi hassasiyetlere bağlı devlet ve ümmet bilincine sahip çok seçkin kişilerden oluşan devletin idaresinde görev alacak adam gibi damaları yetiştirdi ve uyutarak o özlenen büyük günün gelmesini beklediler.

Siyonist Haçlılar da boş durmadı onlarda aynı yöntemi kullanarak görüntüleri milli olan, İslamihassasiyetlere sahip halka sevdirilen hitabeti çok iyi olan İngiltere ve ABD'de eğitimden geçirilen çakma Kahramanlar yetiştirilerek Türkiye'nin ve başındaki idarecilere karşı kullanılmak üzere hücreler halinde uyutuldular.

Milli Derin Devletin yetiştirdiği o seçkin insanlar ile Siyonist Haçlıların yetiştirdiği o kişiler Siyaset ve Devlet'in bütün kademelerinde görev almaya başladılar ve yerleştiler. Özellikle siyasi alanda hızla yükselerek halk tarafından sevilen sayılan vazgeçilmeyen insanlar oldular. Söyledikleri her şey kabul görüyor kitleler bu insanlara itibar etmeye başladılar. 1992 yılından itibaren devleti yönetecek olanlar İngiltere ve ABD tarafında kamuoyuna sızdırılarak algı oluşturuldu toplum buna hazırlandı.

2003 yılında ezici bir çoğunlukla iş başına gelen AK parti ve kadrosu iktidar olmuş ancak muktedir olamamıştı. Siyonist Haçlılar her taraftan saldırıyor önünü kesmek için her yolu deniyorlar ancak ne yapsalar boş gökten gelen bir emir vardı ve bu yavaş yavaş gerçekleşiyordu. Milli Derin Devlet planını iyi yapmış oyunu iyi kurmuştu ve oyun kurucu Türkiye idi. Ak parti 2. İktidarı dönemi başladı hem iktidar hem de muktedir olmuş, yerli ve mili sanayii oluşturmak için hamleler yapmaya başladı.
Eski Türkiye yavaş yavaş işlevini kaybetmiş Bölgede Lider Ümmete rehber yerli ve milli sanayisi olan uzayda uydusu bulunan milli ve yerli yazılımla dünyaya kafa tutan YENİ TÜRKİYE doğuyordu. Milli Derin Devletin yetiştirdiği Siyonist Haçlıların Diktatör dediği Elif gibi dik duran adam Türkiye'de bir ilke imza atarak % 52 oy ile Cumhurun Reisi seçiliyordu ve aslında sesiz bir devrim yaparak Devlet Başkanı olmuştu. Dananın kuyruğu tamda burada kopmuştu ve Siyonist Haçlılar ve onların uzantıları, Taşeronları hep birlikte topyekûn saldırıya geçtiler.

Ak parti teşkilatlarını hızla yenileyerek Sayın Genel Başkan yanıltılarak Reisin karşı olduğu dava ile alakası olmayan ne kadar insan varsa teşkilatlara alındılar dava adamı yerini hava adamları almıştı. Ak parti içinde kalan çok az sayıda dava adamı etkisiz hale getirilmiş Ak partinin dava ve misyonunaçok ciddi darbeler indirilmişti. Bu haksız yapılanma karşısında sesini yükseltenleri ya hain ya da makam sevdalısı ilan edip bertaraf ettiler. Reisi ( Recep Tayyip Erdoğan'ı ) sevenler adeta tecrit etiler. 7 Haziran da Türkiye genelinde yapılan milletvekili listeleri ve akabinde gelen hezimet bu söylediklerimizin ne kadar doğru olduğunu göstermişti.

Devlet bu gidişatı gördü ve her türlü önlemi alarak 1 Kasım seçimlerine gitti ve muazzam bir sonuç elde etmişti ancak teşkilatlar bunu kendi başarı hanelerine yazmaya zafer kazanmış komutan edası ile hareket ededursun bunun böyle olmadığını " Bu yeniden milli mücadeledir " diyen Reis'in çağrısı ve elinde bastonu ile kapı kapı gezen amcaların anaların çabası ve ümmetin duası idi.

Bugün Yeni Türkiye'de olan olaylar normal bir terör olayı değil, Terör örgütleri üzerinden Türkiye'ye Siyonist Haçlılar ve onların uyutulan hücrelerinin uyandırılarak bir SAVAŞ ve saldırı başlatmalarıdır. Bugün Reisi Cumhurun şahsında vurulmak istenen Türkiye'dir İslam Ümmetidir. Daha düne kadar Reis'in yanında yer alan onun için gözyaşı dökenler cemaat adı altında paralel devlet kuranlar işte uyutulan Gayr-i Milli hücrelerdir.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan düşmanlık devlet düşmanlığına dönüşmüş ise başınızı iki elinizin arasına alarak düşünmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Mesele kesinlikle ERDOĞAN değil bunu anlayanlar saflarını belli ettiler. Karşısında olanlar da aynı şekilde kimin yanında ve emrinde olduklarını belli etiler. Bu zor ve sıkıntılı geçecek olan süreçte bizler Cumhuru Reisimiz 'in yanında ve devletimizin arkasında olduğumuzu göstermek adına safımızı belirlememiz lazım. Ak parti derhal ve acilen Ak parti görünümlü AKP'lilerden temizlenerek 2002 kodlarına geri dönüp Ak kadrolarla yoluna devam etmelidir.
Bundan sonra yapacağımız bazı açıklamalar kesinlikle Ak partimize zarar vermek için değil, Ak parti içine yerleşen ve partiye zarar veren kişilere karşı bir mücadeledir ve öyle algılanmasını temenni ederim.
Selam ve dua ile…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner17