Yazımıza Şair, yazar Necip Fazıl Kısakürek’in bir sözü ile başlayalım. “Üstat, kimileri Allah diyor, kimileri de tanrı. Bu iki isim arasında nasıl bir fark vardır, siz hangisinin kullanılmasını daha uygun görürsünüz?” diye sorulmuş. Kısakürek de “Allah tanrının belasını versin!” demiş. Son zamanlarda tanrı söylemlerine özlem duyan ve bunu Müslümanlara empoze etmek için İslam karşıtı söylemleri ile Dine saldıran İslam düşmanlarını bir siyasi parti ve sözcüsünün de söz konusu mahluklara destek vermesiyle cesaretlenmiş görünüyorlar. Biz Müslümanlara düşen ise yüksek sesle tepkimizi gösterip bu azgın azınlığa meydanı boş bırakmamaktır…  

Aslında bu cesareti, yüzde doksanı Müslüman olan bu Ülkede İslam’a ve Dine yapılan saldırılara karşı sus pus olan biz Müslümanların pısırık olmamızdan alıyorlar. Müslümanlar susup tepki göstermedikçe bu köhnemiş zihniyet meydanı boş bulup Dini değerlerimize saldırmaya başlıyorlar. Geçmişte de bu zihniyetin dedeleri Türkiye’mizde tam 18 yıl Ezanı tanrı uludur, dönemin sözde hocalarına Minarelerden söyletmişler. Kur’an-i kerimi de yine orijinalinden değil Türkçe okutmuşlardı… İşte bugün de aynısı yapılmak isteniyor. Asıl amaçları halkımızı Dinden ve İslam’dan kopartmaktır.

Bu güruhun geçmişlerine baktığımızda her zaman İslam’a karşı alerjileri olmuş, Müslümanlarla kan uyuşmazlığı içinde olmuşlardır. Örnek verirsek; Camilerin ahıra dönüştürülmesi, Anadolunun değişik illerinde bazı Camilerin ise eve dönüştürülerek yandaşlarına satılması, bazı Camileri ise parti binası olarak ve partinin zimmetine geçirmeleri de bu kan uyuşmazlığının kanıtıdır.       

Tarihimize, kültürümüze ve medeniyet değerlerimize, kinle, öfke ile, haince, kalleşçe saldırmayı kendilerine temel amaç edinen bu Mankurtlaşmış fosil zihniyet sahipleri; yeniden dirilişe başlayan bu asil millete artık kendi bozuk fikirlerini empoze edemeyeceklerini hala anlamadılar. Lakin bu azgın azınlığın canhıraş bir şekilde havlamalarına bu millet artık prim vermeyecektir. Atalarının tüm çabaları nasıl netice vermedi ise, torunlarının da bu nafile algı operasyonları da akamete uğrayacaktır…

 Hak Batıl mücadelesi yeni değil, Asri saadetle başlamış kıyametin kopacağı ana kadar devam edecektir. Dine dini değerlere saldıranlar cahiliye adetlerin özlemcileridir. Demokrat geçinirler amelsiz söylemleri ile kelaynaklar kadar sayıları kalmış halen putçuluk peşindeler. Bozmak, karıştırmak, dumanlı günleri beklemek, Ata dinlerini ihya etmek, dayatmak Din düşmanlarının genlerinde var. Ataları becermediler sanki kendileri becerecekler.

Kur’an-ın ifadesi ile sizin Dininiz size bizim dinimiz bize Ülkenin bunca sorunları var iken, gündem değiştirmenin kimseye faydası yok. Bütün beşerî ideolojiler iflas etmiş, insanlık kurtulmak isteniyorsa karşı olduğunuz çağ dışı dediğiniz İslam tüm bataklığın panzehridir. Asıl yobaz, sizsiniz. Batıl inançlarınızla hak olan Dinimize laf etme haddiniz değil...! Sizler geri ve gezi zekalı beyinlisiniz ancak vatana ihanet etmekle çalışır. Siz zavallıların beyinleri baronlarınız tarafından ipoteklidir. Robot gibisiniz size empoze edilen kokuşmuş sözde medeniyet dedikleri tüm batıl inançları sizin gibi beyinsizleri maşa olarak kullanarak diri tutmaya çalışıyorlar. Allah bu sapkın grubu ıslah etsin. Islah olmuyorlarsa Kahhar ismiyle Kahretsin İnşaAllah... Selamla Kalın Selamla Kalın.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner17