Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Kurumlar arası Voleybol Bahar turnuvası başlıyor.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, turnuva ile çeşitli kurumlarda çalışan personelin birbiriyle kaynaşmaları, tanışmalarının amaçlandığını birliğimize, beraberliğimize ve ortak sevincimize vesile olacağını söyledi. Play-off ruhuna uygun geçeceğini umduğu müsabakaların kazananı Şanlıurfa olacaktır. Tüm takımlarımıza ve kurum çalışanlarımıza şimdiden başarılar diliyorum." dedi.
12 kurum takımı ve 76 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan turnuvanın programı aşağıdadır.
TARİHİ | GÜNÜ | SAATİ | A TAKIMI | B TAKIMI |
07.04.2014 | PAZARTESİ | 19.00 | 20.ZIRHLI TUGAY | GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ |
08.04.2014 | SALI | 17.30 | SOSYAL YARDIMLAŞMA | BARAJ D.S.İ 15. BÖLGE |
09.04.2014 | ÇARŞAMBA | 19.00 | KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ | SİVEREK MİLLİ EGİTİM MÜD. |
10.04.2014 | PERŞEMBE | 19.00 | 20.ZIRHLI TUGAY | BARAJ D.S.İ 15. BÖLGE |
11.04.2014 | CUMA | 19.00 | GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ | SİVEREK MİLLİ EGİTİM MÜD. |
14.04.2014 | PAZARTESİ | 19.00 | SOSYAL YARDIMLAŞMA | KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ |
15.04.2014 | SALI | 17.30 | 20.ZIRHLI TUGAY | SİVEREK MİLLİ EGİTİM MÜD. |
16.04.2014 | ÇARŞAMBA | 19.00 | BARAJ D.S.İ 15. BÖLGE | KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ |
17.04.2014 | PERŞEMBE | 19.00 | GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ | SOSYAL YARDIMLAŞMA |
18.04.2014 | CUMA | 19.00 | 20.ZIRHLI TUGAY | KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ |
21.04.2014 | PAZARTESİ | 19.00 | SİVEREK MİLLİ EGİTİM MÜD. | SOSYAL YARDIMLAŞMA |
22.04.2014 | SALI | 17.30 | BARAJ D.S.İ 15. BÖLGE | GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ |
23.04.2014 | ÇARŞAMBA | 19.00 | 20.ZIRHLI TUGAY | SOSYAL YARDIMLAŞMA |
24.04.2014 | PERŞEMBE | 19.00 | KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ | GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ |
25.04.2014 | CUMA | 19.00 | SİVEREK MİLLİ EGİTİM MÜD. | BARAJ D.S.İ 15. BÖLGE |
28.04.2014 | PAZARTESİ | 18.00 | A/1 | B/2 |
28.04.2014 | PAZARTESİ | 19.00 | B/1 | A/2 |
30.04.2014 | ÇARŞAMBA | 18.00 | A/1-B/2-B/1 -A/2 | MAĞLUBU(3.4.lük maçı) |
30.04.2014 | ÇARŞAMBA | 19.00 | A/1-B/2-B/1 -A/2 | GALİBİ(1.2.lik maçı) |
TARİHİ | GÜNÜ | SAATİ | A TAKIMI | B TAKIMI | |||||
07.04.2014 | PAZARTESİ | 17.30 | GIDA TARIM İL MÜDÜRLÜGÜ | ŞANLIURFA BELEDİYESİ | |||||
08.04.2014 | SALI | 19.00 | İL MÜFTÜLÜĞÜ | KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ | |||||
09.04.2014 | ÇARŞAMBA | 17.30 | D.HAVA MEYDANLARI | KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN | |||||
10.04.2014 | PERŞEMBE | 17.30 | GIDA TARIM İL MÜDÜRLÜGÜ | KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ | |||||
11.04.2014 | CUMA | 17.30 | ŞANLIURFA BELEDİYESİ | KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN | |||||
14.04.2014 | PAZARTESİ | 17.30 | İL MÜFTÜLÜĞÜ | D.HAVA MEYDANLARI | |||||
15.04.2014 | SALI | 19.00 | GIDA TARIM İL MÜDÜRLÜGÜ | KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN | |||||
16.04.2014 | ÇARŞAMBA | 17.30 | KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ | D.HAVA MEYDANLARI | |||||
17.04.2014 | PERŞEMBE | 17.30 | ŞANLIURFA BELEDİYESİ | İL MÜFTÜLÜĞÜ | |||||
18.04.2014 | CUMA | 17.30 | GIDA TARIM İL MÜDÜRLÜGÜ | D.HAVA MEYDANLARI | |||||
21.04.2014 | PAZARTESİ | 17.30 | KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN | İL MÜFTÜLÜĞÜ | |||||
22.04.2014 | SALI | 19.00 | KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ | ŞANLIURFA BELEDİYESİ | |||||
23.04.2014 | ÇARŞAMBA | 17.30 | GIDA TARIM İL MÜDÜRLÜGÜ | İL MÜFTÜLÜĞÜ | |||||
24.04.2014 | PERŞEMBE | 17.30 | D.HAVA MEYDANLARI | ŞANLIURFA BELEDİYESİ | |||||
25.04.2014 | CUMA | 17.30 | KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN | KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ | |||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2014 | PAZARTESİ | 18.00 | A/1 | B/2 | |||||
28.04.2014 | PAZARTESİ | 19.00 | B/1 | A/2 | |||||
30.04.2014 | ÇARŞAMBA | 18.00 | A/1-B/2- B/1 -A/2 | MAĞLUBU(3.4.lük maçı) | |||||
30.04.2014 | ÇARŞAMBA | 19.00 | A/1-B/2- B/1 -A/2 | GALİBİ(1.2.lik maçı) | |||||