Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Hüseyin KAYA

Usame Bin Laden mi yoksa ABD mi?


Hüseyin KAYA
22 Nisan 2014 Salı 18:55

        2 Mayıs 2011 ABD ve AYRUPA için bir milat oldu. Bir çağ kapanıp yeni bir çağ başladı adeta. Terörle mücadele ettiklerini iddia eden! bütün ülkeler USAME BİN LADEN’İN öldürülmesini büyük bir memnuniyetle karşıladılar. Aslında terörün kaynağı kendileri olmasına rağmen...Bu memnuniyet bazı İslam ülkeleri tarafından da teyit edildi ve onandı.  Aklıma hemen bu ayet geldi:

        "Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez." Maide/51.ayet

   İslam adına cihat ilan eden, Allah yolunda savaşan ve bu uğurda milyar dolarlık servetini harcayan İslam şehidi USAME BİN LADEN’İN ölümünü alkışlayan sözde Müslüman ülkeler kendilerinin hangi safta olduklarını bizlere daha iyi anlatmışlardır. Bundan sonra Müslümanlar gözlerini daha iyi açmalıdırlar. Kimlere bel bağladıklarını görmeliler.

     Keşke her Müslüman İslam şehidi USAME BİN LADEN kadar cesur ve Allah aşkıyla dolmuş olsaydılar. O zaman Müslüman âlemi bugünkü sıkıntıları yaşamazdı. Hıristiyanlar ve Siyonist güçler Müslümanların kâbusu olmaz idi.

    Hepimiz akıl sahibiyiz düşünürüz ve karar veririz. O zaman şunu birlikte düşünelim. Terör neden doğar? Tek taraflı mı ortaya çıkar?  Dünyanın huzursuzluğu kimlerin işine gelir? Kimler kazançlı çıkar? Tüm bu soruları kendi kendimize sorduktan sonra başlayalım cevaplamaya.

1 ) terör; bir tarafın haksızlığa ve zulme uğraması, inkâr edilmesi, katledilmesi v.s

2) terör tek taraflı ortaya çıkmaz muhakkak iki veya daha fazla taraflar arasındaki anlaşmazlıklardan doğar.

3) dünyanın huzursuzluğu; terörizmden beslenen ülkelerin işine yarar (ABD, İTALYA, İNGİLTERE, FRANSA, RUSYA VE EN ÖNEMLİSİ İSRAİL) ve bu ülkeler kazançlı çıkarlar çünkü bunlar kan ve gözyaşı ile beslenen şeytani güçlerdir.

        Hıristiyan ve siyonist yahudiler! USAME BİN LADEN’İ terörist ilan etmiş olabilirler, bu zaten onların işidir. Ama Müslüman ülkelere ne oluyor. Siz neden terörist ilan ediyorsunuz. Asıl terörist Amerika ve yandaşları değil mi? dünyadaki kargaşaları kimler tertipliyor, kimler kan ve gözyaşıyla besleniyor, masum insanları katlediyor. Gözlerinize perde mi inmiş. Hak ile batılı ayırt edemiyorsunuz. En yakın tarihte ırak, Afganistan ve bugün hala Müslümanların katledildiği Filistin’i görmez duymaz mısınız? Allah aşkına TERÖRİST KİM? Deyip iyice düşünün ve öyle karar veriniz… bu münasebetle; Usame Bin Laden’e Rahmet Diliyorum. Allaha emanet olunuz. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com