Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Müslüm Azizoğlu

SURUÇ'UN SOSYALİST TERÖRİSTLERLE İMTİHANI !!!


Müslüm Azizoğlu
22 Temmuz 2015 Çarşamba 11:55

Suruç Halkı Müslüman ve mütedeyyin bir halktır.Tamamı Kürttür.Bu Müslüman Halkın Sosyalist ve Komünistlerle bir ilgi ve alakaları olamaz. Peki Bu Sosyalistlerin Suruç İlçemizde ne işleri var ?
Suruç İlçemizin Kobaniye çok yakın olması ve her iki ilçenin de birbirleriyle yakın akraba olmaları birilerinin iştahını kabartmıştır.
Bir de Suruç'a Suyun gelmesi ile Suruç'un yeniden kendine gelmesi, ayakları üzerinde durması, kendi işi ve gücü ile uğraşarak geleceğini hazırlamasından rahatsız olan sosyalist ve Komünist çevreleri daha da rahatsız etmiştir.Suruç halkını daha fazla olayların içine çekmek için Sansasyonel bir eylem yaptırarak, bundan böyle; gün, hafta, ay ve ölüm yıl dönümü adı altında hep Suruç'a gidip gelmek ve Suruç halkını tahrik etmek. Yoksa durup dururken bu adamların Suruç ta ne işleri var.? Suruç İlçesine gelmelerini gerektirecek hiç bir Fiil'i durum ortada yoktu. Dikkat edilirse Bu adamların çoğunun ne örfü,ne adedi,ne dili ve ne dini Suruç Halkının kahir ekseriyeti aynı değildir. Bu tamamen Önceden kurgulanmış, Terörist gruplar arasındaki bir alan hakimiyet çatışmasıdır.Tamamen Sansasyonel amaçlıdır.Aç kedilerin kendi yavrularını acımazsızca ve merhametsizce yemesine benzemektedir.
Gerek Türkiye de ve gerekse Orta Doğuda ki Terörist Örgütlerin hiç birisi ABD ile savaşmiyor. ABD ye karşı hiç bir silahlı eylem ve söylemde bulunmuyorlar.Terörist örgütlerin Bütün söylem ve eylemleri hep içinde yaşadıkları halkadır.Halkları tahrik ve tahkir ederek bir iç savaş ve iç çatışma ortamını oluşturmadır.
Anlaşılıyor ki Bütün amaçları, tek hedefleri TÜRKİYELİ MÜSLÜMANLARDIR.


YORUMLAR
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com