Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset MHP Konya milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, kaset skandalının, MHPnin oylarını artıracağını savundu

MHP Konya milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, kaset skandalının, MHPnin oylarını artıracağını savundu

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2011 Salı 07:55
MHP Konya milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, kaset skandalının, MHPnin oylarını artıracağını savundu

MHP Konya milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, MHPli iki genel başkan yardımcısının görevden ayrılmasına neden olan kaset skandalının, MHPnin oylarını artıracağını savundu.

Bir gazetecinin sorusu üzerine açıklama yapan Kalaycı, Bu olaylar MHP adına seçimlere olumlu yansıyacaktır. Bu kasetler ne kadar ahlaksızlık içeriyorsa, bunları servis etmek de o kadar ahlaksızlıktır. Genel başkanımız bu konuda gerekeni yapmaktadır. Bunları siyasi rant sağlamak için kullanmak daha da büyük bir ahlaksızlıktır. MHP olarak bu olaylara karışanları bünyemizde barındırmayız dedi.

MHP Konya İl Başkanlığında 12 Haziranda yapılacak seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Kalaycı, parti olarak kaset skandalının siyasi malzeme olarak kullanılmasına karşı olduklarını söyledi. AK Parti ve CHPnin benzeri konularda kendi yöneticilerine sahip çıktığını bildiren Kalaycı, Ülkücülük süt gibidir. Süt leke götürmez, eğer götürürse bunu atarız. Biz ahlaki yozlaşmayı ortadan kaldırmak için çalışacağız. Milli ve manevi değerlerimizi çocuklarımıza öğreteceğiz diye konuştu.

Seçim vaatlerini de anlatan Kalaycı, Konyanın birçok ilçesinde MHPye desteklerin olduğunu söyledi. Kalaycı, taşeronlaşmaya da çözüm bulacakların ifade etti. Temizlikçi, güvenlikçi ve benzeri alanlarda taşeron olarak çalışanların köle muamelesi gördüklerini bildiren Kalaycı, bu uygulamayı ortadan kaldırarak, herkesi kadroya alacaklarını söyledi. İşsizlik ve eğitim konusunda büyük hedeflerinin olduğunu kaydeden Kalaycı şunları söyledi:

Bütün bunların yanında tarımda büyük başarılara imza atacağız. Konyalıların desteğiyle her soruna çözüm bulmak için hareket edeceğiz. Ülke ekonomisine büyük katkıları olan Konyanın kalkınması ve sosyal alanda da ilerlemesi için planlarımız var. Cazibe merkezleriyle ekonomide büyük mesafeler alacağız

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com