Advert
Advert
Advert

İşte eski yöneticileri aldığı faizin ispatı

Şanlıurfaspor kulübü geçtiğimiz günlerde organize ettiği basın toplantısında kulüpten alacağını faizi ile alanları belgelemişti.

İşte eski yöneticileri aldığı faizin ispatı
İşte eski yöneticileri aldığı faizin ispatı

Basın mensuplarınada dağıtılan belgelerin yalan ve yanlış olduğunu belirten açıklamalar bazı eski yöneticiler tarafından ardı ardına yapılırken, Sarı Yeşilli kulüp bu kez yine belgeleriyle açıklama yaptı.
Şanlıurfaspor’dan asıl alacağının yanı sıra faizinide belgeleyen Şanlıurfaspor kulübü, takdiri yine kamuoyuna bırakıyor.
Bazı eski yöneticilerin mevcut iş başında olan yönetimi hedef alarak sarf ettikleri ağır hakaretleri karşısında haklı olduklarını ifade eden Şanlıurfaspor kulübü yönetim kurulu, “Eskiden kalan borçlarını faizi ile alan ve sonrası bize hakaret edenleri Şanlıurfalıların takdirine bırakıyoruz. Belgelerde de göründüğü gibi asıl alacağının yanı sıra kulüpten faizini de tahsil etmiş insanlar, Şanlıurfaspor’u sevdiklerine inanmıyoruz. Adı kanuni faiz olan bi tutarı faiz olarak kabul etmiyorsanız yine sizi vijdanınız ile baş başa bırakıyoruz. Buradan Tüm Şanlıurfalılara sesleniyoruz. Bazı eski yöneticiler, kendilerini aklamak için her türlü yalanı söyleyebiliyor. Biz Şanlıurfaspor kulübü olarak şeffaf olmaya devam edeceğiz. Halkımız gerçek neyse her şeyi bilsin. Doğru olan birdir ve oda belgeleriyle ispatlanmıştır. Belgede yer aldığı gibi yönetici arkadaşımız asıl alacaklarının yanı sıra faizinide almıştır. Şimdi çıkmış diyorki; bu avukat masraflarıydı. Peki kendisine sormak istiyoruz? Avukat masraflarını kulüpten tahsil etmemiş olsaydı kimden tahsil edecekti? Siz bir avukata bir dava için gittiğinizde avukat sizden masraf yada yüzde olarak bir oran istiyor. Sonuçta o alınan para kulüpten senin adına avukata verilmiş bir meblağdır. Bunu da kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
Eski Kulüp başkanı Kemal Saraçoğlu'nunda kulübe ne kadar hibe ettiğini ve ne kadar parasını geri aldığını da öğrenince yine şaşıracaksınız.
Kulüpten 257.972. TL alacağı olan Eski Kulüp başkanı Saraçoğlu her platformda çok sevdiğim dediği kulübüne 128.000 TL hibe ederken, 129.972 TL'yide geri aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır