Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor

Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran İlçesinin en işlek caddesi olan Süleyman Demirel Caddesinde yürüttüğü beton parke çalışmasını kısa sürede tamamlayarak, vatandaşların hizmetine sundu.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2014 Çarşamba 11:39
Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor

 
Fen İşleri Ekipleri tarafından 3 ay gibi kısa bir sürede 29 bin metrekare beton parke ve 7 bin metrekare bordur döşeyerek, toplamda 36 bin metrekare yol düzenlemesi yaptı.
 
Büyükşehir Belediyesinin kısa sürede tamamladığı cadde üzerinde bulunan 7 okul ve işyerlerine giden öğrenciler ve vatandaşlar, yapılan kaliteli çalışmadan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür etti.
 
‘Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor’

Yapılan beton parke çalışmasından dolayı memnuniyetini aktaran Bekir Aslan, yol yapılmadan önce yağmur yağdığında çamur ve balçık içerisinde kaldıklarını söyleyerek, “Bizi çamur ve balçıktan kurtardığı için başarılı çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Bu gün öğrenci kardeşlerimizin ayakları çamurlanmadan eğitim görebiliyorsa şükran borçluyuz” dedi.

Harran’ın çeşitli noktalarında Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Aslan, “Yapılan çalışmanın ardından peyzaj düzenlemesi yapıp Harran’ı daha estetik bir görünüme kazandırmayı hedefledikleri içinde ayrıca teşekkür ederiz” dedi.
 
‘Celalettin Güvenç Geldi Harran Düzeliyor’
 
Süleyman Demirel Caddesi güzergâhı üzerinde yer alan Süleyman Demirel Lisesi Öğrencisi Faruk Selman ise, “Eskiden bu yollar hep çamur içerisindeydi ve okullara çamurlu ayakkabılarımızla gidiyorduk. Ama şimdi yeni yapılan yol ile temiz bir şekilde okullarımıza gidip eğitim görebiliyoruz. Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnunuz, Celalettin Güvenç geldi Harran Düzeliyor yavaş yavaş” şeklinde konuştu.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com