Advert
Advert
Advert

Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran İlçesinin en işlek caddesi olan Süleyman Demirel Caddesinde yürüttüğü beton parke çalışmasını kısa sürede tamamlayarak, vatandaşların hizmetine sundu.

Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor
Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor

 
Fen İşleri Ekipleri tarafından 3 ay gibi kısa bir sürede 29 bin metrekare beton parke ve 7 bin metrekare bordur döşeyerek, toplamda 36 bin metrekare yol düzenlemesi yaptı.
 
Büyükşehir Belediyesinin kısa sürede tamamladığı cadde üzerinde bulunan 7 okul ve işyerlerine giden öğrenciler ve vatandaşlar, yapılan kaliteli çalışmadan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür etti.
 
‘Harran Estetik Görünüme Kavuşuyor’

Yapılan beton parke çalışmasından dolayı memnuniyetini aktaran Bekir Aslan, yol yapılmadan önce yağmur yağdığında çamur ve balçık içerisinde kaldıklarını söyleyerek, “Bizi çamur ve balçıktan kurtardığı için başarılı çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Bu gün öğrenci kardeşlerimizin ayakları çamurlanmadan eğitim görebiliyorsa şükran borçluyuz” dedi.

Harran’ın çeşitli noktalarında Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Aslan, “Yapılan çalışmanın ardından peyzaj düzenlemesi yapıp Harran’ı daha estetik bir görünüme kazandırmayı hedefledikleri içinde ayrıca teşekkür ederiz” dedi.
 
‘Celalettin Güvenç Geldi Harran Düzeliyor’
 
Süleyman Demirel Caddesi güzergâhı üzerinde yer alan Süleyman Demirel Lisesi Öğrencisi Faruk Selman ise, “Eskiden bu yollar hep çamur içerisindeydi ve okullara çamurlu ayakkabılarımızla gidiyorduk. Ama şimdi yeni yapılan yol ile temiz bir şekilde okullarımıza gidip eğitim görebiliyoruz. Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnunuz, Celalettin Güvenç geldi Harran Düzeliyor yavaş yavaş” şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı