Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Hanpolat, 2013-2014 Yıl Sonu Karne Mesajı Yayınladı

Hanpolat, 2013-2014 Yıl Sonu Karne Mesajı Yayınladı

Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Fatih Hanpolat, 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2014 Perşembe 23:13
Hanpolat, 2013-2014 Yıl Sonu Karne Mesajı Yayınladı


Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Fatih Hanpolat, yayınladığı mesajında: “Değerli eğitim yöneticileri ve öğretmenler arkadaşlarım, sevgili öğrenciler, kıymetli veliler, bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakıyoruz. Yorucu ve yoğun geçen bir yılın ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayım.
 Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım “İstikbalimizi şekillendiren; toplumumuzun, asıl mimarları olarak her şeyin en güzelini hak eden iyilik abideleri, sizleri muhabbetle selamlıyorum. Yeni kurulan ilçemizde, önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren hep beraber çalışmayı, koşturmayı umuyorum. Öğrencilerimizi bir taraftan çağın tehlikelerine, popüler kültürün kuşatmasına karşı korurken, diğer taraftan alacakları eğitimle ailesine, yaşadığı çevreye, toplumuna faydalı, idealleri olan gençler olarak yetiştirmek için siz değerli öğretmenlerimizin desteğini yanımızda göreceğimden şüphem yok. Yıl içerisinde vermiş olduğunuz emek ve iyi niyetli çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor, verimli bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.
Değerli Velilerimiz, hiçbir başarısızlık tesadüf değildir. Hiçbir başarısızlığın sorumlusu sadece öğrenci değildir. Bu bir eğitim-öğretim iklimidir, dolayısıyla bu mekanizmanın içinde yer alan herkes sorumludur. Unutmamalıyız ki, sağlıklı bir iletişimle ancak sağlıklı nesiller yetiştirebiliriz. Çocuklarımızın yapabildiklerine teşekkür etmeli yapamadıkları üzerinde onların düşünceleri ile birlikte çözüm üretmelerine veliler olarak rehberlik etmeliyiz. Yıl sonu tatili böyle bir anlayışla değerlendirilmeli ve çocukların tatilini sağlıklı bir şekilde geçirmeleri için onlara uygun ortam ve fırsatlar verilmelidir. Uzun ve önemli bir yolculuğun daha temel bir basamağını geride bıraktınız. Kendi geleceğiniz için harcadığınız zaman ve verdiğiniz emek için sizleri tebrik ediyorum.
Sevgili öğrenciler, yaz boyunca dinlenip, eğlenmeyi en çok siz hak ediyorsunuz. Önümüzdeki yıl için hedefler belirleyip, kendinizi ona göre yetiştirmelisiniz. Sizi dinlendirecek aktivitelerin yanı sıra kendinizi yetersiz gördüğünüz konularda eksiklerinizi tamamlamalı bol bol kitap okumalısınız. Kitap okumak için tatili fırsat bilmelisiniz.
Bu vesileyle uzun ve yorucu bir ders yılı boyunca fedakârca çabalayarak öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin huzurunu sağlamaya çalışan yönetici arkadaşlarım başta olmak üzere, tüm öğretmen arkadaşlarıma bir yıl boyunca verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, tüm velilerimize sağlık ve mutluluk dolu günler diler, sevgili öğrencilerimizin de tatillerinin gönüllerince geçmesini dilerim” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN EKİNCİ, GELECEĞİN LİDERLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com