Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Geçikme için Esnaftan Özür Diledi

Geçikme için Esnaftan Özür Diledi

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2011 Cuma 11:55
Geçikme için Esnaftan Özür Diledi

 Uzun bir süreden beri yapımı devam eden Şanlıurfa Doğumevi caddesindeki Kanalizasyon yenilemeleri nihayet bitirildi.
Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Su ve Kanal İşleri(ŞUSKİ) Müdürlüğü’nce Bağlarbaşı Mahallesi ve Doğumevi Caddesi’nde devam eden alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi verdi.
      Doğumevi Caddesinde yağmursuyu drenaj şebekesinin yanı sıra eskiyen kanalizasyon hatlarında birer birer yenilendiğine dikkat çeken Fakıbaba, bölgede yürütülen çalışmalar sırasında esnafın ve mahalle sakinlerinin biraz daha sağduyulu davranması gerektiğini söyleyerek, halktan ve esnaftan gelen tepkilere cevap verdi.

      Çalışmaların ağır ilerlediği yönündeki iddialara da yanıt veren Başkan Fakıbaba, “Doğumevi Caddesi’nde sadece üst yapı değil altyapıda da önemli hizmetler yapıyoruz. Yağmursuyu drenaj şebekesinin yanı sıra bölgede eskiyen kanalizasyon hatlarını da yeniliyoruz. Bunlar tabii ki çok zaman alıyor. Hemen isteyince olan çalışmalar değil. Biz Doğumevi Caddesi’nde çalışmalara başlarken kanalizasyonda böyle bir sorunun yaşanacağını tahmin etmiyorduk. Ancak baktık ki kanal boruları çok eskimiş mecburen onları değiştirdik. Biz esnaflarımızdan özür diliyoruz. Ancak bölgede yürütülen çalışmalar oranın yıllarca ihtiyacına cevap verecek çalışmalar. Bu bağlamda esnaflarımız biraz daha sağduyulu davransınlar, umarım bu kışı çok daha rahat geçirecekler” dedi. 
     


www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com