Reklamı Geç
Advert
Advert

Emre Uslu terörün bitme zamanını verdi

Emre Uslu terörün bitme zamanını verdi
Emre Uslu terörün bitme zamanını verdi

Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu, kendisine yöenelik eleştirilere cevap verirken, dolaylı yoldan terörün biteceği zamanı da verdi.

ROTAHABER - PKK saldırılarını önceden tahmin eden ve bunları köşesinde paylaşan Taraf yazarı Emre Uslu, kendisine yöneltilen 'Kasıtlı olarak gündemde ön plana çıkarıldığı' yönündeki eleştirilere cevap verdi.

Uslu Twitter'dan yaptığı açıklamada, Türk medyasında ' Bazi donemler kendi gazetecilerini de one cikarir?' şeklinde bir  algı olduğuna dikkat çekerek, "Benim icin bunu diyorlar son zamanlarda. Katılmıyorum. Bence bazı konularin gazetecisi/aydini/akademisyeni vardır. O konu gündeme gelirse doğal olarak o gazeteci de gundeme gelir" dedi..

O gazetecinin uzmanlık alanı olduğu gündemin bitmesi ve gazetecinin de kendini yenilememesi durumunda o dönemle birlikte kendisinin de biteceğini vurgulayan Emre Uslu, "Bence bu onemli bir ayrintı. Bu arada insallah bu dönem de biter." diyerek kendisinin gündemden düşeceği günü beklediğini kaydetti.

Kendisinin bu kadar ön plana çıkarılmasının nedenini de açıklayan Uslu, bu nedenleri de şöyle açıkladı; " Kürt kimliğinin dönüşümü, PKK'nın rolü ile Hizbullahın rolünü kıyaslamalı doktora tezi yaptim. DDolayısıyla aktörleri de faktörleri de yakindan biliyorum. Bir de emniyet kokenliyim ve bu bana develtin icinden bakma avantaji da sağlıyor."

İşte Emre Uslu'nun twitter'dan yaptığı o açıklama...


ROTAHABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şok İddia! DEDAŞ Bunları da mı yapıyor?
Şok İddia! DEDAŞ Bunları da mı yapıyor?
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm