Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Doğuş Üniversitesi’nden Urfa Ticaret Odası’na Girişimcilik Semineri

Doğuş Üniversitesi’nden Urfa Ticaret Odası’na Girişimcilik Semineri

Doğuş Üniversitesi tarafından, Urfa ve çevresindeki illerin eğitimine ve gelişmesine katkı sağlanması amacıyla yürütülen çalışmalara önemli bir faaliyet daha ekleniyor.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2012 Cuma 21:34
Doğuş Üniversitesi’nden Urfa Ticaret Odası’na Girişimcilik Semineri

Doğuş Üniversitesi Urfa İrtibat Ofisi’nin organizasyonu ile 13 Şubat Pazartesi günü saat 14.00’te Urfa Ticaret Odası’nda “Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi” konulu seminer gerçekleştirilecek. Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cenk Laçin Arıkan tarafından verilecek seminere, Urfa Ticaret Odası Meclis Üyeleri katılacak. Arıkan’ın, “sürdürülebilir kalkınmanın önemi ve bu konuda yapılması gerekenler” üzerine bilgiler aktaracağı seminerde, güncel ekonomik gelişmeler ışığında geleceğe yönelik değerlendirmeler de yapılacak.
İşbirliğinde ilk adım
Ocak ayında Doğuş Üniversitesi Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş’in, Şanlıurfa Ticaret Odası Başkanı Sabri Ertekin'e yaptığı ziyarette, yürütülebilecek ortak çalışmalar görüşülmüştü. Güneş ve Ertekin, Doğuş Üniversitesi’nin kaliteli akademik kadrosunun vereceği seminerlerin, aktaracağı bilgi ve deneyimlerin Urfa’nın gelişmesine önemli katkı sağlayacağı üzerinde görüş birliğine varmıştı. Ticaret Odası’nda düzenlenecek seminer, bu işbirliğinin ilk adımı olma özelliği taşıyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com