Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Bozova Devlet Hastanesi Çalışanları Yürüdü

Bozova Devlet Hastanesi Çalışanları Yürüdü

"2014 Sağlıklı Yaşam Ve Hareket Yılı" Etkinleri Kapsamında, Kamu Hastaneler Birliği Bozova İlçe Devlet Hastanesi Ve İlçe Sağlığı Müdürlüğü Koordinasyonunda "Sağlık Çalışanlarıyla Yürüyoruz" Temalı Yürüyüş Yapıldı.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2014 Perşembe 15:45
Bozova Devlet Hastanesi Çalışanları Yürüdü


"2014 Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı" etkinleri kapsamında, Kamu Hastaneler Birliği Bozova İlçe Devlet Hastanesi ve İlçe Sağlığı Müdürlüğü koordinasyonunda "Sağlık Çalışanlarıyla Yürüyoruz" temalı yürüyüş yapıldı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Bozova devlet hastanesi başhekimi M.Fatih AKSOY;2014 yılı süresince vatandaşları hareketli yaşama teşvik etmek amacıyla yapılan yürüyüşlerin mart ayı hedef kitlesinin "sağlık çalışanları" olarak belirlendiğini Düzenli fiziksel hareketin obezite ile mücadelede çok önemli rol üstlendiğini söyledi.
Özellikle sağlık çalışanlarının, düzenli fiziksel aktivite içinde bulunarak vatandaşlara örnek olması gerektiğine işaret ederek, bugün katılımcı sağlık çalışanları ile birlikte yürüyüş yapılacağını söyledi. Bozova İlçe merkezinden katılımcıların olduğu yürüyüş etkinliği, Bozova İlçe Hastane’sinden Küçük Göle kadar gerçekleşti. Eşleri ve çocukları ile birlikte yürüyüşe gelen katılımcılar, parkın çevresinde yürüdüler. Yürüyüşün ardından, katılımcılara su ve elma ikram edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com