Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Hüseyin KAYA

Sayın Bakanım ses verin !!!


Hüseyin KAYA
22 Nisan 2014 Salı 18:55

         Sesimize duyarsız ve kayıtsız kalan sayın bakan ve basın danışmanlarına sesleniyorum. 

     Daha önce köşeme taşıdığım ihlas finansla ilgili haberimize kulaklarını tıkayan ve gözlerini kapayanlar bugün; halkın her türlü sorunlarıyla ilgileneceklerini söyledikleri halde bu konuya duyarsız kalmışlardır.

     Oysa ki ben toplumun bir kısmının büyük bir yarası haline gelen ihlas finansın halka yaptıkları zulmü ortaya koymaya çalıştım. Ve sayın bakan FARUK ÇELİK Beyden bu duruma duyarsız kalmamasını ve bu sorunu görerek Sayın başbakana hatırlatmasını temenni etmiştim. İhlas finans mağdurları adına.

     Ancak ne Sayın devlet bakanı FARUK ÇELİK beyefendi ne de basın danışmanlarından, toplumun mağdur olan bu kesimiyle ilgili herhangi bir açıklama ve bilgilendirme yapılmamış duyarsız kalınmıştır. Biz hali hazırda olan ve Türkiye’nin ihlas finans mağdurlarıyla dolu olduğunu ve bu yaranın gittikçe su aldığını dile getirmiştik.

      04.06.2011 tarihinde yayınladığım yazıma ve haber sitemize ilgi ve alaka gösterilmemiştir. Bu kadar duyarsızlığa pes dedirtmiştir.
Peki, bu insanlar sorunlarını nasıl ve ne zaman çözecekler. Kaderleriyle baş başa mı kalacaklar? İhlas finans mağdurlarının diğer batık bankaların mağdurlarından ne farkları vardır. Kimse demesin paralarını ihlas finansa yatırırken bize mi sordular? Unutmayın ki diğer batık bankalara yatırım yapanlar da kimseye sormadılar ama devlet onların mağduriyetini giderdi. İhlas finans kurumunun yayınladığı telefon numaralarını aradıklarında karşılarına her hangi bir yetkili çıkmamakla beraber birde yalnızlığa itilmiş bu mağdurlar sözlü atışmalara maruz kalıyorlar.

       İnsanlar istedikleri gibi tatminkâr cevaplar alamıyorlar.
Peki, bu mağdur mudilerin karşısına böyle ciddiyetten uzak, gelecekleriyle ilgili net bilgiye sahip olmayan insanların çıkması ne acı bir gerçek. Ne yapacaklarını bilmeyen mudiler enselerini kaşıyıp yerlerine oturuyorlar 10 yıldır. Kim bilir birkaç 10 yıl daha beklemek zorunda kalacaklardır.

      İhlas finans kurumu ve ENVER ÖREN beyefendi ve ekibi ödemeleri aksattıkça daha çok kazanç ve daha çok mağduriyet oluşturacaklardır. Ben bu konuyu köşeme taşırken toplumun kanayan yarasına parmak basmak ve hükümetin unuttuğu bir sorunu hatırlatmaya çalıştım. Merak ettiğim, Sayın bakanın basın danışmanlarının yerel medyayı takip edip etmedikleri. Belki de Sayın bakanın basın danışmanları yerel ve ulusal medyayı hakkıyla takip ediyorlardır.

      Ama aklıma da böyle bir şey gelir o zaman:” ihlas finansı yandaş kabul ettikleri için bu yarayı deşmek istememişler. ihlas finansın toplumda açtığı yaranın mahiyetini yeteri kadar kavrayamamışlardır.” Derim. Ama biz yine de Sayın bakan FARUK ÇELİK beyefendiden; sadece Ş.Urfa’nın değil, tüm Türkiye’nin sorunu haline gelmiş bu duruma bir an önce el atmasını tüm mağdur mudiler adına temenni ediyorum. Sevgi ve saygıyla kalın…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com