Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet CENGİZ

Gavurun Can, Müslümanın Balcan Mı?


Mehmet CENGİZ
13 Ocak 2015 Salı 14:07

Her canlı Allah’ın yaratığıdır. Canlının Yaşaması için dokunulmazlığı vardır İnsanın, İnsan Tüm canlıların kralıdır, canlılara Bu bakış evrensel İslam Dininin bakışıdır. Adalet, hak, hukuk, acıma, değer verme gerçek anlamda yine İslam dinindedir. Beşeri, akıl ürünü, yaldızlı terimler,kelimeler, kandırmaca dan  ibarettir. Dünya’da meydana gelen olaylara baktığımızda beşer dinozorlarını rahatlıkla görebiliriz. Bugün dünya siyasetinde, dünya jandarmalığında çifte standartlar zirve yapmıştır. yapanlar karşılığını da er geç alacak ve alıyorlar. Paris’te insanlara saldırı olmuş,12 insan ölmüş,Hiç umurumda değil, tüm yerli yabancı basın yayınlar, yazar çizeler nerede ise yastalar. Bağırmalarında samimi olsalar bizde taraf oluruz. Suriye’de ölenler insan değil mi? Mısırda, Filistin’de, Irakta, Pakistan’da, Afganistan da, Doğu Türkistan’da, Libya da Cezayir’de ve Türkiye’de özellikle İslam coğrafyasında ölenler insan değil mi? Bir siyasi liderimizin dünya beşten büyüktür. Dediği gibi, İslam ülkelerinde bu sözde  terör karşıtlarının aktığı kan öldürdüğü insan sayısı milyonlarcadır. İşte bu milyonlar Paris’te öldürülen 20 kişiden Milyon kere daha büyüktür. İkiyüzlüler bunu görmezler. Bu gün terörden bağıran yalancı terör karşıtlarının Gayeleri İslam ülkelerinde ki, maşalara silah sevkiyatı yapmak,vuran vurulanın eline silah vermek,Müslüman’ı Müslüman’a kırdırmak,sömürü aracı demokrasiyi  ihraç etmek,göbekten bağlı liderlerin varlığını korumak,Putlara karşı kıyam edenleri susturmak,en ağır cezalarla cezalandırmaktır. var olsun yalancı batı demokrasisi,Batının  demokrasisi de  put gibidir  acıkınca yiyebiliyorlar,artık bu yalanlarla Müslüman’ı kandırmazlar.    

Saldırı Paris olunca insan haklarından, terörden bahsedenler, kınayanlar samimi değildir. Saldırı Paris olunca yırtınanların ya kanında ya da sütlerinde bir bozukluk var. Her ölen insanlar için aynı şeyi yapsalar sözlerimi geri alırım. Ne yazık ki, Müslüman ölünce balcan, gavur ölünce can, böyle iki yüzlülük olmaz. Ben bir Müslüman olarak kim bir cana kıyıyorsa alçaktır, korkaktır, teröristtir. Paris terör saldırısında bazı İslam ülkeleri liderleri hariç bilhassa batı liderleri kendileri terörist başıdırlar. Utanmadan Paris’te terörü telin yürüyüşü yapıyorlar. Uzantı ve maşaları da yanlarında, sözde dünyaya akıl vermeye, mesaj göndermeye yelteniyorlar. Paris yönetimi bu güne kadar işgal edip, kanını döktüğü Müslümanların hesabını önce versin ondan sonra terörden bahsetsin. Paris yönetiminin Cezayir ve başka İslam ülkelerinde döktüğü kana, işgale bir baksın daha sonra neden ben terörle baş başayım desin.

Batı ülkelerinin hangisinin eli kanlı değil, hangisi işgalci değil. Daha yakın zamanda halen devam eden kendilerinin ektiği fitne ateşi tutuşmaya devam ederken, dünyaya at gözlüğü ile bakmaları beyhudedir. Kim ne ekerse onu biçer. Batı haindir, kalleştir, işgalcıdır, kan dökücüdür, yalancıdır, sömürücüdür, kendisinden olamayanlara tahammülsüzdür. Ne yazık ki, bu yazdıklarımı ya doğrudan yâda İslam ülkeleri başında ki, kendilerinden olan vampir liderler vasıtası ile yapmıştır. İslam ülkelerinde ki sıkıntı budur. Basında bizim yerli piyonlarda teröre karşı tavır almışlar. Parisi alkışlıyorlar. Bunlar şimdiye kadar yerli olmadı şaşırmamak lazım.6-7 Ekimde 50 ye yakın insan öldü bunlardan bir ses tepki duymadık. Demek ki bunlar da gâvur taraftarı. Şu an batıya el bağlamak istemeyen tek İslam ülkesi Türkiye’dir, kendilerine benzetmek için var güçleri ile çalışıyorlar. İnşallah beceremezler.Liderlerden Ecevit’in karşılarında duruşu tarihi vesikadır.

Türkiye için en büyük yatırımları, aileyi bozmak, ılımlı İslam’ı yaymak,Dinler arası diyalog   cihatsız, sünnetsiz, fıkıhsız bir İslam türetmek, ırkçılığı körüklemek, bölmek parçalamak, siyonizmin güçlenmesi için zemin hazırlamak. Yerli uşakları ile her gün gündem değiştirmek, insanı hem dinden, hem dünyadan etmektir. Müslüman’ım diyenler de ne yazık ki, birlik değil, çünkü birlik noktaları değişkendir. Bu bölünmüşlük kanımızı emenlere bir malzeme, daha fazla kanın akıtılmasına geniş bir zemindir. İslam ülkelerinde ki, liderler halklarına dönmedikçe, batıdan kopmadıkça, yığınlarla bu tip liderler alkışlandıkça İslam ülkelerinde huzur olmaz. Halkta biraz tepelenme var yetersizdir. Ekonomileri faizci sistemle, hukuku batı referanslı, yönetimi köle düzenidir  İslam ülkeleri.  Bu yöntemler bu güne kadar Müslüman’a bir şey vermediği gibi bundan sonrada vermeyecektir. Müslümanlar, Rabb’lık taslayanları, putçu anlayışları sırtında taşımaya mecburumu dur?

İslam ülkelerinde eğitimler maddecidir, gençlik bunlarla zehirleniyor, gençliğin ne dünyası ne de ahreti yoktur ikisi de berbattır. Dini Özgürlükler taksitle veriliyor Müslümanlara, oda iktidar oy alma saltanat sürme taktiğidir. Müslüman bunlara kanmamalı fert bazında aslına dönmelidir. Batı şunu bilmeli benim teröristim iyidir dediği müddetçe terör bitmez,terör kendilerini de yakacaktır. Zülüm ile abat olmaz,zalimlerin tarihteki yerleri bellidir.Kimden gelirse gelsin katil kan akıtan devamlı kötüdür,insanlarda nefret uyandırır.Alma mazlumun ahını indirir Şahı vesselam…. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com