Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya "Zulüm karşısında tarafsız kalmak haksızlıktır"

"Zulüm karşısında tarafsız kalmak haksızlıktır"

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2014 Cuma 22:29

Din Bir Sen Şanlıurfa Şubesi tarafından yapılan açıklamada, Filistin'de yaşananlar konusunda sadece kınamanın yetersiz olduğu ve devlet ile icra makamında bulunanlardan somut adımların atılmasının beklenildiği ifade edildi.

Basın açıklamasını okuyan Din Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkan Yardımcısı Hüseyin Bakırcı, Birleşmiş Milletler’den, Avrupa Birliği’nden ve Amerika’dan medet ummanın acizlik olacağını söyledi.

Açıklamasında Bakırcı, “Birleşmiş Milletlerin, Avrupa Birliğinin ve Amerika’nın sessizliği bizleri üzmemektedir. Bizi üzen Müslüman ülkelerinin liderlerinin de bu zulme sessiz kalmaları ve âdete Amerika’nın Birleşmiş Milletlerin taşeronluğunu yapar gibi sadece kınama ile geçiştirenlerdir. Bizi üzen bizden gibi davranıp zulüm karşısında susanlardır. Büyük düşünür Cemil Meriç’inde dediği gibi ‘zulüm karşısında tarafsız kalmak haksızlıktır.’ Biz devlet ve icra makamında bulunanlardan icraat bekliyoruz. Kendilerinin ‘lafa değil icraata bakarım’ sloganlarının sadece seçim zamanına ait kalmamasını istiyoruz.” dedi. (Mustafa Bikeç/Sedat Kuşulay-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com