Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yahya Akman’dan TÜMSİAD ve MÜSİAD’a ziyaret

Yahya Akman’dan TÜMSİAD ve MÜSİAD’a ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, beraberinde İl Yönetiminden Mehmet Karadağ ve Mahmut Uğurlu ile beraber TÜMSİAD ve MÜSİAD’ı ziyaret ederek ekonomi yatırımları hakkında görüş alış verişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2013 Pazar 13:39
Yahya Akman’dan TÜMSİAD ve MÜSİAD’a ziyaret

İlk önce TÜMSİAD’ı ziyaret eden AK Parti heyeti, buradan MÜSİAD’a geçerek yönetimle görüştüler.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren TÜMSİAD Başkanı M. Sadık Sade; “Memleket meseleleri, sorunları hakkında Milletvekilimizle istişare ettik. Ekonomi sorunlarını ilgilerinden ve bizi ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyaretle ilgili konuşan MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin ise; “Dünyanın en güçlü devletleri ekonomik sıkıntı yaşarken, Türkiye’nin dimdik ayakta olması AK Parti sayesinde oldu. Çalışmalarında başarıların devamını diliyorum” dedi.

STK’ların toplumun önemli bir ayağını oluşturduğunu ifade eden Milletvekili Yahya Akman; “Önce TÜMSİAD sonra da MÜSİAD’ı ziyaret ettik. Sıkıntıları ve sorunları müzakere ettik. Sorunları not aldık. Kısa vadede çözülmesi mümkün olanları çözmek, uzun vadede çözülecek sorunların da takipçisi olacağımızı ifade ediyoruz. Bilindiği gibi çok masum başlayan bir eylem maalesef dış mihrakların eliyle masumiyetini çoktan yitirdi. Şanlıurfalı kardeşlerimiz propagandalara uymayarak sağduyulu olduklarını bu olay vesilesi ile bir kez daha gösterdiler. AK Parti olarak Türkiye’nin tam demokratikleşmesi için tarihte ilk kez sivil bir anayasa çalışmasını sürdürüyoruz. Biz yetkiyi halktan aldık, halkın iradesini üstün tutmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EKİNCİ REFERANDUM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com