Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Veliler, kahvaltıda buluştu

Veliler, kahvaltıda buluştu

Şanlıurfa Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yönetim kurulunun düzenlediği kahvaltı programıyla öğrenci velileri bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2015 Salı 19:59
Veliler, kahvaltıda buluştu

 ÖZEL Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin ev sahipliğinde okul bahçesinde düzenlediği kahvaltıya Öğrenci velileri, Öğretmenler ve okul yönetimi katıldı. Kahvaltıda, veliler, okul hakkında bilgi aldı,görüş alışverişinde bulundu.

   Lisesinin Genel koordinatör Dilek Çiftçi, yaptığı açıklamada,  “Bizim için aslında kahvaltı bahane amacımız öğrenci velileriyle hem yakından tanışmak hem de öğretmenlerimizle kaynaştırmaktır.  Veliler, çocuklarının okudukları okulun ortamını hep merak eder.  Bizde ara ara  kahvaltı programları düzenleyerek  bir araya geliyoruz. Bizim misyonumuz sadece okulda eğitim vermekle değil ayrıca okulumuzdan mezun olacak öğrencilerimizin meslek hayatında iyi iletişim kurabilmesidir. Onun için biz böyle her zaman sosyal aktivitelere önem veriyoruz. Gerek öğrencilerimizle ve gerekse velileriyle  fırsat buldukça bir araya geliyoruz.  Ben çok memnun oldum. Velilerimizde memnunlar. Bizleri kırmayarak katılan her bir veliye ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

    Kahvaltıdan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden öğrenci velileri ise,  “Böylesi bir kahvaltı programı düzenleyen başta okul yönetimine ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin nasıl bir yönetim ve nasıl bir ortamda okuduklarını daha yakından görme fırsatı bulduk. Öğretmenleriyle yakından tanıştık, Çocuklarımızın, arkadaşlık ettikleri diğer öğrencilerin velilerini de yakından tanıma fırsatı bulduk” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com