Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Vekil adayı Yıldız Konal Süslü; Şanlıurfa bir aile

Vekil adayı Yıldız Konal Süslü; Şanlıurfa bir aile

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Yıldız Konal Süslü, Şanlıurfa'nın büyük bir aile olduğunu belirterek, "ya akrabayız ya da kirveyiz" dedi.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2015 Cuma 14:55
Vekil adayı Yıldız Konal Süslü; Şanlıurfa bir aile

Şanlıurfa'da bulunan Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Av. Arzu Akalın ile görüşen Süslü, Şanlıurfa ve eğitim hakkında bilgi alış verişinde bulundu. 

Peygamberler şehri Şanlıurfa'da inancımızın temel taşı olan aileye büyük bir önem verildiğini belirten Süslü; "Şanlıurfa adeta büyük bir aile. Burada nereye giderseniz gidin ya akrabalık bağı ile tanışırsınız yada kirvelikle. Böyle güzel bir kentte hizmet etmek bir görevdir" dedi.

Şanlıurfa'nın höşgörü ve kardeşlik kenti de olduğunu vurgulyan Yıldız Konal Süslü, aday adayları ile kardeşlik hukuku içerisinde çalıştıklarının belirtti.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinden olan Yıldız Konal Süslü AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığının ardından memleketi Şanlıurfa'dan Milletvekili Aday adayı olarak çalışmalarını sürdürüyor. 

www.balikligol.com

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com