Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Vali Küçük, Basın Mensublarıyla Bir Araya Geldi-VİDEO

Vali Küçük, Basın Mensublarıyla Bir Araya Geldi-VİDEO

Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük Şanlıurfa'da bulunan Yerel ve ulusal basın çalışanları ve yazarlarla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 26 Nisan 2014 Cumartesi 11:07
Vali Küçük, Basın Mensublarıyla Bir Araya Geldi-VİDEO

Şanlıurfa'ya atandıktan sonra ilk kez kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyen  Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük, "asıl amacının basını bilgilendirmekten çok Şanlıurfa'da bulunan sorunları medya mensuplarından dinlemek istediyorum" dedi.

Yapılması gereken işin çok, zamanın kısıtlı olduğunu ifade eden Küçük, “İlk önce doğru ve gerçek bilgilere ulaşmam lazım. Bunları tespit etmem lazım. Siz de bu şehirde neyin ne olduğunu hangi sorunun öncelikli olduğunu hangisinin çözüme yakın olduğunu sıralamasını ve konularını gayet iyi biliyorsunuz. Bugünkü toplantının asıl maksadı benim kendimin konuşması değil sizlerin gözünden Şanlıurfa’yı anlamamdır. Siz burada Şanlıurfa’nın vicdanısınız, sesisiniz. O sese muhakkak kulak vereceğiz.” şeklinde konuştu.

Şanlıurfa Polisevinde verilen sabah kahvaltısında Yerel ve ulusal basın çalışanları ve yazarlarla bir araya gelen Vali Küçük, Şanlıurfa'nın sorunlarını basın mensuplarından dinledi.

Şanlıurfa Polisevinde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Polat, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Talat Akay, Medya Yazarları Derneği Başkanı Abdulkadir İkbal ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Haber: www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com