Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Vali Güvenç’ten Öğrenci Yurduna Ziyaret

Vali Güvenç’ten Öğrenci Yurduna Ziyaret

Vali Celalettin Güvenç’in öncülüğünde Şanlıurfa Valiliği tarafından organize edilen ve tüm mahalleleri okullarda buluşturan iftar yemeklerinin sonuncusu Sancaktar Mahallesinde bulunan Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu’nda gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2012 Pazartesi 16:47
Vali Güvenç’ten Öğrenci Yurduna ZiyaretBugüne kadar tüm iftar yemeklerini okullarda vatandaşlarla açan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu’nda da bu geleneğini sürdürdü.
Şanlıurfa Belediyesi’nin verdiği yemekte vatandaşlarla okulda iftarını açan Vali Güvenç, daha sonra Şair Nabi Yüksek Öğrenim Yurdunu ziyaret etti.
Yurt sorumlusu Bekir Söylemezle bir süre sohbet eden Vali Güvenç, burada verilen iftar programına da katıldı. Burada bir açıklama yapan Vali Güvenç, en büyük yatırımın insana ve geleceğe yapılan yatırım olduğunu, bunun insanoğluna kalacağını belirterek, “Gerçekten bu gibi ortamlarda çok duygulanıyorum. Allah'a şükürler olsun bugünleri gördük. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Bu müesseseleri bizim insanımız ayakta tutuyor. Devlet katkısı ile bunlar ayakta değil, ülkemizin her bir köşesinde hamiyetperver ve inançlı insanlarımız bu güzel eserleri yaşatıyor, çocuklarımızı okutuyorlar. Emek veren, hizmet eden herkese, kazancından helal ekmeğinden eğitime ayıran tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.
Şair Nabi Öğrenci Yurtları 5'i ise inşaat Şanlıurfa sorumlusu Bekir Söylemez, Vali Güvenç'e iftar davetlerine katıldığı için teşekkür ederek, Şanlıurfa'da 5'i faaliyette olmak üzere şu anda 10 öğrenci yurtlarının ve 3 adet de henüz yurt yapılması düşünülen arsalarının bulunduğu bilgisini verdi.
İftar programına, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kaya ile kentteki çok sayıda iş adamı ve sanayici de katıldı.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com