Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Vadi oyuncuları hakkında şok iddia

Vadi oyuncuları hakkında şok iddia

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2011 Salı 16:04
Vadi oyuncuları hakkında şok iddia

Adanada gerçekleştirilen fuhuş operasyonunun kayıtlarından Kurtlar Vadisi oyuncularının çıktığı ileri sürüldü.

Adanada geçen kasım ayında gerçekleştirilen fuhuş operasyonu kayıtlarından Kurtlar Vadisi oyuncuları çıktı.
Kurtlar Vadisi Filistin yatakta! Adanada geçen kasım ayında gerçekleştirilen fuhuş operasyonu kayıtlarından Kurtlar Vadisi oyuncuları da çıktı. Gözaltına alınan fuhuş zanlıları, Kurtlar Vadisi Filistin filmi oyuncularına, otel odalarında kadın ikram edildiğini ileri sürdü. 11 kişi hakkında açılan davalarda sanıklara 4er yıl hapis cezas istendi.

ADANA Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Facebook üzerinden, kadınların özel çekilmiş fotoğraflarıyla 300 ile 1000 TL karşılığında işadamları, bürokratlar ve siyasilere pazarlandığı ihbarı aldı. Aylarca izleme yapıldıktan sonra 27 Kasımda gerçekleştirilen operasyonda yakalanan 3ü erkek 11 kişi hakkında dava açıldı.

4ER YIL HAPİS İSTEMİ

Haklarında 4er yıl hapis cezası istenen sanıkların yargılanmasına başlanırken Kurtlar Vadisi Filistin filminin oyuncuları Gökhan Uygun (Memati), Kenan Çoban (Abdülhey) ve Erdem Ergüneyin (Deli Hikmet) de isimlerinin telefon dinlemelerine takıldığı, otele giriş çıkışlarının güvenlik kamerası görüntüleriyle tespit edildiği ortaya çıktı.

DİNLEMEYE TAKILDI

Polisin dinleme tutanaklarıyla belgelediği iddialara göre, Kurtlar Vadisi Filistin filminin sponsoru müteahhit Alpay Y. ve yanında çalışan G., para karşılığı telekız pazarladığı öne sürülen Çetin Ç.yi arayarak film oyuncuları için 4 kadın istedi. Zanlı kadınlar, oyuncularla ilişkiye girdiklerini de iddia ettiler.

ADANADA ÇEKİM

Zanlılar arasında yer alan kadınlardan birinin iddiasına göre filmin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) için de otele bir kadın gönderildi.
Kurtlar Vadisi Filistin filminin çekimleri, Adana ve Mersinin Tarsus îlçesinde gerçekleştirilmişti.

MAHCUP ETMEYİN

Polis kayıtlarına göre 23 Ağustosta gerçekleşen olayda Çetin Ç., 2 bin 750 TL karşılığında Aytül Ü., Hatice ö., Sema G. ve Saniye S.yi otele gönderdi. Saat 02.00de otele girişleri güvenlik kamerasmca kayıt altına alman kadınlardan Aytül Ü., Çetin Ç.den kadınların paralarını peşin olarak istedi. İddialara göre Çetin Ç., Beni mahcup etmesinler. Çıkışta paralarını vereceğim diyerek Aytül Ü.yü ikna etti.

POLATA GÖNDERDİM

Betül K. ile Çetin Ç. arasında geçen bir telefon konuşması da polisin dinlemesine takıldı. Çetin Ç.nin Polat Alemdarm (Necati Şaşmaz) geldiğini, Betül olmadığı için başkasını gönderdiğini söylediği iddia edildi. Aynı gece saat 03.11de kadınlardan Sema G., Çetin Ç.yi arayarak Memati ile birlikte olduğunu ve işinin bittiğini bildirdi.

İŞ BİTİNCE 300 LİRA

Zanlılardan Saniye S. ise Abdülhey ile birlikte olduğunu öne sürerek bunun karşılığında kendisini otele çağıran Aytülden 300 TL aldığını anlattı.

BEN AYARLADIM

Kurtlar Vadisi oyuncularına kadın ayarladığı iddia edilen sponsor müteahhit Alpay Y. ise Çetin Ç.yi arayıp arkadaşlarına kadın ayarlamasını istediğini, karşılığında da Çetin Ç.nin banka hesabına 2 bin 750 TL gönderdiğini söyledi.(Neşet KARADAG/AHT)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com