Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfa'daki Sulama Kuyularına Abone Kolaylığı

Urfa'daki Sulama Kuyularına Abone Kolaylığı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'in himayesinde yapılan çalışmalar neticesinde; tarımsal sulama elektrik aboneliği olmak için çok büyük kolaylıklar sağlandığı açıkladı.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2013 Çarşamba 22:26
Urfa'daki Sulama Kuyularına Abone Kolaylığı


Buna göre;
1-Sadece; Güncel tapu kaydı, yeni tarihli kiralama belgesi, toplulaştırma alanı ise noter onaylı taahhütname, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi ile devlet su işleri tarafından yas kullanım belgesi tanzim işlemleri başlatılmaktadır.
2- Jeolojik kuyu projelendirme bedeli 15 Nisan 2013 tarihine kadar 200 TL ye düşürülmüştür.
3-TEDAŞ ise enerji Müsaadesi,  elektrik projesi,  geçici kabul belgesi ve kompanzasyon sistemini abone olurken değil de 2 ay içinde tamamlanacağı taahhüdü alarak abonelik bedeli ve Dsi’den gönderilen belgeler ile abonelik yapmaktadır.
Bu vesile ile kısa süre için başlatılan bu fırsatı kaçırmadan, abonelik yapmak için en kısa sürede önce DSİ’ye sonradan da TEDAŞ'a gerekli belgeler ile müracaat edilmesi önemle duyurulur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com