Advert
Advert
Advert

Urfa siyaseti kaynıyor

Urfa siyaseti kaynıyor
Urfa siyaseti kaynıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Pazar Günü Kısas Beldesi’nde düzenlenecek olan 8. Aşure ve Kültür Şenliği’ne katılmak üzere Şanlıurfa’ya geleceği öğrenildi. Şanlıurfa’yı son anda programına alan Kılıçdaroğlu, listelere kızarak partisinden istifa eden Kısas Belediye Başkanı Ali Ersöz’le de bir görüşme yaparak istifasını geri almasını isteyecek.

Geçtiğimiz yıl CHP Genel Başkan Yardımcısı sıfatında Kısas’ta düzenlenen aşure şenliklerine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez Genel başkan olarak etkinliklere katılacak.

Daha önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in katılması gündemde olan aşure şenliklerine Kılıçdaroğlu da katılacak. Son anda Şanlıurfa’yı programına alan CHP Lideri, listelerin açıklanmasının ardından listeye tepki gösteren partililerle de bir araya gelerek destek isteyecek. Kılıçdaroğlu, seçimlerle ilgili olarak İl Teşkilatıyla bir görüşmede yapacak.

Bu arada 17 Nisan Pazar günü Kısas Beldesi’nde saat 11.00’de başlayacak olan etkinliklerde aşure ikramı yapılacak. Program daha sonra semah gösterisi, Kısas’lı halk ozanları ve Halk Müziği Sanatçılarının vereceği konserlerle saat 16.00’ya kadar devam edecek.

Uğur Budak / Sembol

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle