Advert
Advert
Advert

Urfa SGK'da Elektronik İmza Dönemi

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu Personeline Doküman Yönetim Sistemi Eğitimi Verdi.

Urfa SGK'da Elektronik İmza Dönemi
Urfa SGK'da Elektronik İmza DönemiGaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü personeline 07-08-09 Kasım tarihlerinde Doküman Yönetim Sistemi Eğitimi verildi.

SGK Gaziantep İl Müdürlüğünden görevlendirilen Şef Ahmet PAR, Memur Yusuf ÜNLÜ ve Fayat GÜNOĞLU tarafından uygulamalı olarak anlattığı eğitim ile ilgili konuşan Şanlıurfa SGK İl Müdürü Mehmet KARA, Doküman Yönetim Sisteminin işlemlerin daha hızlı sonuca bağlanmasını sağlayarak vatandaş mağduriyetini önleyecek bir uygulama olduğunu belirtti.  Uygulamanın bürokrasiyi önleyerek, kağıt israfını en aza indireceğini ve bu şekilde memurların da işlerinin kolaylaşacağını sözlerine ekleyen Müdür KARA sözlerine şöyle devam etti; Sosyal Güvenlik Kurumu, UYAP programının üzerine yeni yazılım geliştirerek tamamen Kendi dizaynı olan Doküman Yönetim sistemini geliştirdi. Kısaca DYS olarak adlandırılan sistemde Elektronik ortamda evrakların sisteme kaydedilmesi ve ıslak imzanın kaldırılması hedefleniyor.” Şeklinde konuştu.

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen DYS eğitimine İl Müdürlüğü personeli ve ilçelerden gelen personeller katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır