Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfa gazete manşetlerinde bugün

Urfa gazete manşetlerinde bugün

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2011 Cumartesi 13:11
Urfa gazete manşetlerinde bugün

Şanlıurfa'da yayın yapan gazetelerin günlük manşetlerini sizler için hazırladık. Her gün Şanlıurfa'da yayın yapan yerel gazetelerin manşetlerini sizlere sunuyoruz. 

 

GAP GÜNDEMİ

Türbesini Mehmetçik koruyor

Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey'in dedesi Süleyman Şah'ın Suriye'de bulunan türbesi, Türkiye'den giden askeri birlikler tarafından korunuyor.

 

OLAY GAZETESİ

Küresel iklim değişikliği Türkiye’ye yarayacak

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, tarımın ekonomik büyümedeki yerine değinirken,"Dünyadaki küresel iklim değişikliği sebebiyle özellikle gıda maddesi ve su çok önemli olacak. Biz bu bölgeleri ihracat üssü yapmak istiyoruz" dedi.

 

İPEKYOL GAZETESİ

Sadece Fakıbaba değil, hep birlikte batıyoruz!.

Urfa’ya gelen bakanlar sanki özelikle Fakıbab ile karşılaştırılmayarak kente yapılacak yatırımlar önlenmek isteniyor. Oysa bu kent hepimizin.. yatırımlarda fakıbaba’nın hanesine değil, Ak partinin hanesine yazılacaktır.

 

YENİURFA GAZETESİ

Suruç’a su geliyor

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, ''GAP'la ilgili bütün yatırımlar, Allah'ın izniyle doludizgin devam edecek. Bütün içme suyu, sulama suyu, barajlar, göletler hepsi tamamlanacak'' dedi. Eroğlu, müteahhitlerle “2012 yılının 12 ayının 12 nci gününde saat 12'yi 12 dakika geçe Suruç'a su vermek” üzere protokol imzaladı.

 

ŞAFAK GAZETESİ

Barutçu hanı turizme kazandırılacak

İl Genel Meclis Başkanlığına seçildikten sonra Barutçu Hanı’nın özel idare tarafından kamulaştırılıp, restorasyonun yapılması konusunu gündeme taşıyan İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Vali Nuri Okutan ile birlikte Barutçu Hanında incelemelerde bulundu.

 

ŞANLIURFA GAZETESİ

Mozaiklere Leğenli Koruma

Şanlıurfa’da Haleplibahçe kazılarında ortaya çıkarılan Dünya’nın en değerli tarihi eserleri arasında gösterilen Amazon Kraliçelerine ait mozaikler Nisan yağmurlarından nasibini aldı.

 

REHA GAZETESİ

Şanlıurfa’ya Mürşitpınar müjdesi

Suruç Ovası Sağ ve Sol Sahil Sulama Projesi Temel Atma Töreni için Şanlıurfa'ya gelen Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Şanlıurfa'ya 3. sınır kapısı olarak Mürşitpınar sınır kapısı açılması yönünde Suriye hükümeti ile görüştü.

 

BUGÜN GAZETESİ

Urfa’nın yüzünü tertemiz yapacağız

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba “Urfa’nın yüzünü tertemiz yapacağız.” Dedi

 

GÜNEYDOĞU GAZETESİ

Şanlıurfa halkından büyük sevinç yaşandı

Suruç Ovası Sağ ve Sol Sahil Sulama Projesi Temel Atma Merasimi için Şanlıurfa'ya gelen Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Şanlıurfa'ya 3. sınır kapısı açılacağı müjdesi verdi.

 

YENİGÜN GAZETESİ

Ak Parti hükümeti Şanlıurfa'ya farklı bakıyor yeterki istemesini bilelim

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı M.Ali Kapaklı;"Ak Parti hükümeti Şanlıurfa'ya farklı bakıyor yeterki istemesini bilelim"

 

DÜZENLEYEN www.balikligol.com EDİTÖRLERİ

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberin tüm hakları BALİKLİGOL.COM'a aittir. Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com