Advert
Advert
Advert

Urfa adayları Başbakan'la görüştüler

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi.

Urfa adayları Başbakan'la görüştüler
Urfa adayları Başbakan'la görüştüler

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları, bugün AK Parti Genel merkezinde Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile görüştüler.
2015 milletvekili genel seçimleri ile ilgili ilk toplantı AK Parti Şanlıurfa 1. Sıra milletvekili adayı Nureddin Nebati'nin başkanlığında gerçekleşti. Öğlen saatlerinde başlayan ve akşama kadar devam eden toplantıda seçim çalışmaları ve stratejisi ele alındı.

Nurettin Nebati'nin başkanlığında tamamlanan toplantının ardından AK Parti genel merkezinin en üst katına geçildi. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Başbakan Davutoğlu'nun başkanlığında ki toplantıya geçtiler.

Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar ve aday Yusuf Eğilmez'in olmadığı toplantıyla ilgili olarak sosyal medyada mesaj veren Nurettin NEbatti; "Seçim tratejisini belirlediklerini ifade" etti.

Celalettin Güvenç ise Başbakan Davutoğlu ile Şanlıurfa Milletvekili adayları olarak bir araya geldiklerini "Sn bsbknimiz;ilk olarak sanliurfa heyetini kabul etti.sukran borcluyuz.hayirli olsun.. " ifadeleri ile teşekkür etti.

Gece saat 02: 00 ye kadar süren görüşmeler hatıra fotoğrafı iile sona erdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti