Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TMHGF Üyeleri, 150 kişilik işadamı heyeti ile Şanlıurfa’ya gelecek

TMHGF Üyeleri, 150 kişilik işadamı heyeti ile Şanlıurfa’ya gelecek

Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonunun (TMHGF) desteği, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nın koordinesiyle, Şanlıurfa’da giyim sektörüne yönelik bir dizi etkinlik düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2013 Salı 23:39
TMHGF Üyeleri, 150 kişilik işadamı heyeti ile Şanlıurfa’ya gelecek

Düzenlenecek etkinlik çerçevesinde İşadamları,akademisyen ve gazetecilerin de yer aldığı yaklaşık 150 kişilik bir heyet Şanlıurfa’ya gelecek. Gerçekleştirilen etkinliklerle ulusal ve yerel basında gözler tekrar Şanlıurfa’ya çevrilecek.

 

 

Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Öztürk’ün de aralarında bulunduğu ilgili sektörlerin temsilcileri, bir araya gelerek sinerji sağlamak ve Şanlıurfa’nın yatırım potansiyelini yerinde görmek amacıyla 15-16 Kasım 2013 tarihleri arasında, Federasyon ve üye derneklerin yönetim kurulu üyeleri, akademisyen ve gazetecilerin de yer aldığı yaklaşık 150 kişilik bir heyetle ilimizi ziyaret edecek.

 

Ayrıca; TMHGF’nin desteği ve ŞUTSO’nun ev sahipliğinde, 16 Kasım 2013 Saat: 15’te Harran’da, İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü öğrencileri kendi tasarımı ve sunumuyla Şanlıurfa medeniyet tarihi ve kültürünü yansıtan “Başlangıcın Sırrı Göbeklitepe” başlıklı defile yapacak.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E. Sabri Ertekin, “Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu’nun desteği ile Şanlıurfa’da giyim sektörüne yönelik ziyaret, gezi ve incelemelerin planlandığı bir dizi etkinlik gerçekleştireğiz. Ayrıca, ilimizde yatırım yapmayı planlayan işadamlarımız için bir sunum yapacağız.  Karacadağ Kalkınma Ajasının desteği ile Odamızda gerçekleştireceğimiz sunumda, gelen misafirlerimiz, ilimizdeki sektörlerle ilgili kanaat sahibi olacağı şekilde detaylı bir bilgi paylaşımı gerçekleştireceğiz. Akabinde de Harran’da basın mensuplarının da hazır bulunacağı  bir defile gerçekleştirilecek” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com