Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem TKDK 13. Çağrı İlanı Programı Tanıtım toplantısı yapıldı

TKDK 13. Çağrı İlanı Programı Tanıtım toplantısı yapıldı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum Koordinatörlüğü tarafından kırsal yatırımların desteklenmesi programının tanıtım toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2014 Salı 20:43
TKDK 13. Çağrı İlanı Programı Tanıtım toplantısı yapıldı

Erzurum Ticaret Ve Sanayi Odası toplantı salonunda Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Erzurum Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 13. Çağrı İlanı ve Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi programı tanıtım toplantısına Vali Yardımcısı Abdurrahman İçyer, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Akar, Şube Müdürü Metin Hanoğlu ve İl Koordinatörü Atilla Özlü katıldı.
 

Programda konuşan Vali Yardımcısı Abdurrahman İçyer, TKDK kırsal kalkınmaya son birkaç yıldır destek sağladığını ve Erzurumluların bu desteklerden yeterince haberdar olmadığını ifade etti.
 

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Akar, "Biz bu toplantıyı yaparken, 6 bin kişiye ulaşmaya çalıştık. Burada olmanızdan ve duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumumuzun 13. Çağrı İlanı ve bakanlığımızca uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı bünyesindeki ekonomik yatırımlarla ilgili tanıtım toplantısı nedeniyle, burada toplanmış bulunmaktayız. Bu kapsamda 2006'dan bu güne kadar yaklaşık 55 proje uygulandı ve yine bu proje kapsamında bugüne kadar toplam 11 milyon TL tutarında hibe desteği sağlandı. Bu küçümsenmeyecek bir rakamdır" dedi. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com