Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık TİCARET BORSASI VİRANŞEHİR’E LABORATUAR KURUYOR

TİCARET BORSASI VİRANŞEHİR’E LABORATUAR KURUYOR

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Viranşehir’de hububat analiz laboratuarı kuracaklarını açıkladı.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2014 Cuma 15:02
TİCARET BORSASI VİRANŞEHİR’E LABORATUAR KURUYOR


Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Ali Çiçek, Mehmet Emin Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gülle, Meclis Üyesi Mahmut Koç ve Genel Sekreter Mehmet Durmuş, Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde bulunan ticaret borsası üyelerine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Viranşehir’de bulunan Hububat Kompleksi’ne hububat analiz laboratuarı kurmak için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Viranşehir’de bulunan borsa üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Başkan Kaya, Ticaret Borsası’nın Viranşehir’de açacağı tescil bürosunun açılış hazırlıklarını yaptıklarını belirtti.

Ticaret Borası olarak üyelere kaliteli hizmet vermeyi ilke edindiklerini belirten Başkan Kaya, Viranşehir’de ayrıca, son teknolojik sistemlerle donatılmış bir gıda analiz laboratuarı kuracaklarını ve bu yöndeki çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com