Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim Teknolojinin geldiği son nokta! haberler artık akıllı saatlerde

Teknolojinin geldiği son nokta! haberler artık akıllı saatlerde

Her gün yeni yeni teknolojik gelişmeler yaşanırken medya sektörün de bu gelişmelere ayak uyduruyor. haberleri artık akıllı saatlerde de takip edebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2016 Perşembe 14:48
Teknolojinin geldiği son nokta! haberler artık akıllı saatlerde

Her gün yeni yeni teknolojik gelişmeler yaşanırken medya sektörün de bu gelişmelere ayak uyduruyor. Artık haberleri artık akıllı saatlerde de takip edebilirsiniz. 
Mobil telefon ve tablet haber uygulamasıyla dijital habercilikte de öncü Anadolu Ajansı, akıllı saat haber uygulamasını da hayata geçirdi. 

Anadolu Ajansının (AA), "Apple Watch" ve "Samsung Gear S2" cihazlar hedef alınarak geliştirilen yeni uygulaması sayesinde kullanıcılar, artık en güncel ve doğru haberlere akıllı saatleriyle ulaşma imkanına sahip olacak.

AA'nın resmi internet sitesi "aa.com.tr" ve akıllı telefon uygulamasıyla senkronize çalışan akıllı saat uygulamasında haberler anlık olarak görüntülenebiliyor.

Akıllı saat uygulamasında şimdilik sadece Türkçe dilindeki haberler yayınlanıyor. İngilizce ve Arapça versiyonlar da yakın zamanda kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Ücretsiz indirilebiliyor
Uygulamalar, "IOS Appstore" ve "Samsung Galaxy Apps" marketlerden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

IOS akıllı saat uygulamasına "http://aane.ws/applewatch" linkinden, Samsung Gear S2 akıllı saat uygulamasına da "http://aane.ws/samsunggear2" linkinden ulaşılabiliyor.

Her kategoride ilgili tab altında 10 haber görüntüleniyor. İlgili haber, haber detay ekranından mobil uygulamanın "sonra oku" alanına eklenebiliyor ve paylaşımlar yapılabiliyor.

Anadolu Ajansı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörü Yakup Şıvka, yazılımların, AR-GE müdürlüklerindeki uzmanlarca üretildiğini belirterek, "Alanda ilk ve örnek olacak bir projeye imza attık" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Google ve Apple'ı Peşinden Koşturan Proje: GlassOuse

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com