Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor TARAFTARLARIN KALBİ ŞANLIURFA’DA ATTI

TARAFTARLARIN KALBİ ŞANLIURFA’DA ATTI

Tüm Futbol Taraftarları Federasyonu genel kurulu yapıldı.

Giriş Tarihi: 2 Nisan 2012 Pazartesi 17:03
TARAFTARLARIN KALBİ ŞANLIURFA’DA ATTI

Türkiye genelinde ki taraftar derneklerini bir çatı altında toplayarak futbolda dostluk ve kardeşlik olgusunu ön plana çıkaran Tüm Futbol Taraftarları Federasyonu (TFTF) Şanlıurfa’da olağanüstü genel kurul toplantısını yaparak yeni yönetimini seçti.

Şanlıurfa Polisevi’nde yapılan kongreye çeşitli illerin taraftar dernekleri katılarak Türkiye’nin tüm renkleri bir arada buluştu.

Bu arada ev sahibi konumunda ki Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği’nin bu organizasyonuna Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü destek vererek bu toplantının nezih bir ortamda birlik ve dayanışma içinde gerçekleşmesini sağladılar.

Numan Tuğbay’ın divan başkanlığında yapılan kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın birlikte okunması ile başladı. Taraftarlar Federasyonu Genel Başkanı Abdullah Tuğbay’ın selamlama konuşmasının ardından faaliyet raporunu okunarak ibra edildi. Denetleme Kurulu raporunu Sadullah Ergin’in okuması ve ibrasının ardından tüzük değişikliği görüşüldü.

Kongrede önemli kararlar alınarak eskiden Anadolu Taraftarlar Federasyonu olan isim Türkiye’yi kapsayacak şekilde Tüm Futbol Taraftarları Federasyonu ismini aldı. Ayrıca Federasyon genel merkezinin Ankara’ya taşınmasına karar verildi.

Tek liste ile girilen seçim sonunda Türkiye’nin farklı illerinin taraftar dernek başkanları ve yöneticilerinin yer aldığı TFTF yönetim, denetleme ve disiplin kurulu şu isimlerden oluştu:Yönetim Kurulu Asıl:

Abdullah Tuğbay (Ş.Urfa), Enver Bukağıkıran (İDÇ), Ramazan Tugay (Diyarbakır), Sadullah Ergin (Hatay), Murat Şumar (Altay), Zikrullah Büyüktopaç (Bolu), Necati Cerrahoğlu (Çanakkale)

Yönetim Kurulu Yedek:

İrfan Karakuzulu, Celal Yel, Metin Bağış, Murat Kaplan, Kamil Yılmaz, Semih Çalışır, Mustafa Doğru.

Denetleme Kurulu Asıl:

Mehmet Deviren, Fırat Gümüş, Hasan Kubat.

Denetim Kurulu Yedek

Ali İhsan Harputluoğlu, İbrahim Çiftçi, Murat Yorulmaz.

Disiplin Kurulu Asıl:

Mert Kaya, Yakup Alp, Orhan Tuma.

Disiplin Kurulu Yedek:

Şükrü Arslan, Hasan Yetmez, İsmail Arslan.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ekinci'den TFF'ye FETÖcü eleştirisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com