Advert
Advert
Advert

Taraf Hükümete Maneşetten çattı!

Taraf Hükümete Maneşetten çattı!
Taraf Hükümete Maneşetten çattı!

 

Çok konuşulacak manşet..
YAŞ tolantıları dün sona erdi ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e sunulan komuta kademesi listesi onaylandı. Böylelikle TSK'nın tepesindeki beşli belli oldu.

TUTUKLU 14 GENERALE BİR YIL GÖREV UZATMA
YAŞ'ta merakla beklenen konulardan birisi de Balyoz tutuklusu 14 General'in durumuydu. Çıkan karar ise bu generallerin görev sürelerinin bir yıl uzatılması oldu.

KALYONCU PAŞA
Bir diğer sürpriz ise Bekir Kalyoncu'nun Jandarma Genel Komutanı olmasıydı. Karargah evleri soruşturmasına adı karışan Kalyoncu'nun 'Özel Harekat İnfaz Timi kurulmasını emreden kişi' olarak tutanaklarda adının geçmesiydi.

DİKLENDİ AMA DİK DURAMADI
İşte bu sürpriz gelişmeleri manşetine taşıyan Taraf Gazetesi Başbakan Erdoğan'ı kızdıracak bir manşet attı: DİKLENDİ AMA DİK DURAMADI..
Bu manşet akıllara, Başbakan Erdoğan'ın kriz zamanlarında izlediği stratejilerde ifade ettiği cümleye gönderme yapıyordu: 'Dik duracağız ama diklenmeyeceğiz'
12 Haziran genel seçimleri sonrası 'helalleşme' adımı atan Başbakan Erdoğan, medyaya açtığı davaların büyük bir kısmını geri çekmişti. Erdoğan'ın geri çektiği davalardan birisi de Taraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan'ın 'Kof kabadayılık' başlıklı yazına açtığı davaydı.

ÇOK KONUŞULACAK MANŞET
Taraf Gazetesi'nin YAŞ kararları sonrası attığı 'DİKLENDİ AMA DİK DURAMADI' manşeti 'PAŞASININ BAŞBAKANI' manşeti gibi çok konuşulacağa benziyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!