Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP ŞUTB’DEN ÜYELERİNE İYİ HABER

ŞUTB’DEN ÜYELERİNE İYİ HABER

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Garanti Bankası Emniyet Caddesi Şubesi arasında üyelerin uygun koşullarda kredi kullanabilmesi için protokol imzalandı.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2016 Çarşamba 15:22
ŞUTB’DEN ÜYELERİNE İYİ HABER

Yapılan protokol ile birlikte Ticaret Borsası üyeleri, nakdi, gayri nakdi, ticari kredi , üyelerin nakit akışına göre uygun ticari kart ve kadın girişimcilere yönelik 60 aya kadar vade ile ticari kredi kullanılabilecek.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, iş hayatından zaman zaman finansal sorunların olabileceğini belirterek, üyelere kredi kolaylığı sağlamak için böyle bir protokol imzaladıklarını söyledi. Bereket, imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Garanti Bankası Emniyet Caddesi Şubesi Kobi Yönetmeni Hasan Üçbudak ise; bankanın uygun görmesi durumunda, üyelerin gerekli şartları taşıması halinde bankaın en uygun faiz oranı ile kredi verebileceğini açıkladı. Protokol Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkan Yardımcıları İsmail Bereket, Cemal Yıldız ve Garanti Bankası Emniyet Caddesi Şubesi Kobi Yönetmeni Hasan Üçbudak tarafından imzalandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com