Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Siverek yeniden İlhan Çelik dedi

Siverek yeniden İlhan Çelik dedi

Siverek Park Düğün Salonunda Bakan Faruk Çelik’in katılımı ile gerçekleşen Siverek İlçe Başkanlığı 4. Olağan Kongresinde İlhan Çelik yeniden başkan seçildi.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2011 Cumartesi 22:38
Siverek yeniden İlhan Çelik dedi

Kongre, Divan Kuruluna Erkan Sözen, Halit Taşdönderen, Ramazan Kızılelma, Müslüm Atmanoğlu ve İbrahim İstegün’ün seçilmesi ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.
Kongre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik , Şanlıurfa Milletvekilleri Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu, M. Kasım Gülpınar, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve delegelerin katılımı ile Siverek Park Düğün Salonunda gerçekleşti.Siverek Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen kongrede, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kongre mesajını İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez okudu.Burada bir konuşma yapan Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu; önlerinde yerel seçimler olduğunu belirterek; “Siverek artık AK Belediyecilikle tanışmalı” dedi.

AK Parti ile çok şey değiştiğini ifade eden Doç Uslu; “Bir zamanlar bu ülkede Kürdüm demek suçtu. Ama şimdi devletin televizyonunda yani TRT 6’te 24 saat Kürtçe konuluyor” dedi.Daha sonra kürsüye gelen M. Kasım Gülpınar ise seçim döneminde “Çok iş az konuşmak” düsturu ile işe başladıklarını belirterek; “Şanlıurfa’nın her ilçesine, en ücra köyüne hiçbir ayrımcılık yapmadan çalışıyoruz, hizmet götürüyoruz” dedi.AK Parti İstanbul Milletvekili ve Güneydoğu bölge koordinatörü Nurettin Nebati selamlama konuşması yaptı. Nebati; “Ulaşımda, Eğitimde, Sağlıkta, Uluslar arası ilişkide velhasılı hemen hemen her dalda birinciyiz. Bu hizmetleri AK Parti yapıyor. Siverek kardeşlerim bundan sonra ev ev dolaşarak AK Partinin 9 yılda yaptıkları hizmetleri anlatın. Anlatın ki; AK Parti öncesi ile AK Parti hizmetleri sonrasındaki farkı herkes bilsin” dedi.Son olarak kürsüye gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, söz verdikleri her işin takipçileri olduklarını belirterek; “Zannetmeyin ki elektrik sorununu unuttuk, su sorununu, yol sorununu unuttuk, böyle bir şey söz konusu değil. Çünkü biz politikacı değil siyasetçiyiz söz verdik mi onu yerine getiririz. Geçmiş zamanda politikacılar vardı onlar geride kaldılar” dedi.Bakan Çelik; “Sayın Başbakanımızla, bakanlarımızla, milletvekillerimizle Milletle kol kola girmişiz yürüyoruz. Fakat bunu çok görenler var, bunu hazmedemeyenler var. 15 gün Sayın Başbakanımız bir ameliyat geçirdi biliyorsunuz. Milyonlar Başbakanımıza dua ediyor. Yalnız Türkiye'de 74 milyon değil dünya insanlığı aranan ve bulanamayan, Türkiye'nin bulduğu bu lider için dua ediyor. Çok şükür dün Bakanlar Kurulu vardı Sayın Başbakanımız aslanlar gibi geldi, Bakanlar Kurulu'na katıldı. Bu 15 günlük süre içerisinde neler neler uydurmaya başladılar. İşte AK Parti'de çatlaklar varmış, AK Parti'de bilmem şöyle olacakmış, böyle oluyormuş diye söylentiler gırla… AK Parti kardeşler topluluğudur, AK Parti'de çatlama olmaz. AK Parti birilerini çatlatır kardeşlerim” dedi.Daha sonra tek liste halinde seçime geçildi. İlhan Çelik, katılan delegelerin oylarının tamamını alarak tekrar Siverek İlçe Başkanı seçildi. Çelik, Kongreye katılımlarından Dolayı Başta Bakan Faruk Çelik, Milletvekilleri Kadım Gülpınar, Zeynep Karahan Uslu, Parti Teşkilatı ve Sivereklilere teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com