Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Seçilmiş; MERDER eğitimde mükemmel işler yapıyor

Seçilmiş; MERDER eğitimde mükemmel işler yapıyor

Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş; . “Süleymaniye gibi kenar semt diye adlandırılan yerde SODES kapsamında tam teşekküllü bir dershanenin MERDER’in katkıları ile oluşmuş olması çok güzel bir olay” dedi.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2012 Salı 19:51
Seçilmiş; MERDER eğitimde mükemmel işler yapıyor
Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, İl Merkez Proje Ofisi Sorumlusu Mehmet Cengiz ile birlikte SODES Merder Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.SODES projesi kapsamında devam eden MERDER Eğitim Merkezini ziyaret eden Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş’i Merder Eğitim Merkezi’nde Dernek Başkanı Davut Kırmızıaslan, proje koordinatörü Yusuf Yavuz ve öğretmenler karşıladı.MERDER Eğitim Merkezi’ni gezen Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Merder Eğitim Merkezine hayran kaldığını söyledi. “Süleymaniye gibi kenar semt diye adlandırılan yerde SODES kapsamında tam teşekküllü bir dershanenin MERDER’in katkıları ile oluşmuş olması çok güzel bir olay” diyen Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, “Eğitim Merkezinin Fiziki ortamı, öğretmen kadrosu, verilen kaynaklar, konferans salonu, bilgisayar laboratuarı ve öğrencilere sağlanan servis imkânı olsun her şeyin mükemmel olduğunu dile getirdi. Devletin eliyle yapılmış bir dershanenin özel dershanelerden bir farkının olmadığını üstelik burada eğitim gören 240 öğrencinin para vermeden dershaneye gitmeleri kendilerini çok memnun ettiğini” dile getirdi. Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş dershaneyi gezdikten sonra öğrencilerle sohbet etti.Öğrenciler; memnuniyetlerini, bu projenin devam etmesi gerektiğini maddi durumu iyi olmayan arkadaşlarının da bu imkândan faydalanması gerektiğini, özellikle kız öğrencilerin üniversiteye gitmesinde çok büyük rol oynadığını söyleyerek dile getirdiler.Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş öğrencilere bu imkânları sunan Mersavi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Davut Kırmızıaslan’a ayrıca teşekkür ederek tekrar geleceğini söyledi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com