Advert
Advert
Advert

SATOĞLU; FAKIBABANIN ENGELLİLERE ŞEFKATİNİ GÖRDÜM

Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği Başkanı Bedih Satoğlu toplu taşımada özürlülere verilen kart için 'Fakıbaba'nın engellilere şefkatini gördüm' dedi.

SATOĞLU; FAKIBABANIN ENGELLİLERE ŞEFKATİNİ GÖRDÜM
SATOĞLU; FAKIBABANIN ENGELLİLERE ŞEFKATİNİ GÖRDÜM
Dün Şanlıurfa'da yğun olarak yağan yağmur altında annesi ile birlikte bekleyen bir engellinin gelen şehiriçi otobüse indirimli kartla bindiğini gördüğünde "o duygulu sahne insana elbette ‘’SAYIN BAŞKAN FAKIBABANIN ŞEFKATİNİ GÖRDÜM’’’Ü söyletir" dedi.

Satoğlu yazılı açıklamasında; Yaşam süremiz içersinde sağlamı her çeşit engellisi hep bir arada yaşıyoruz. Bazen bu yaşam içersinde karşılıklı yardımlaşmalar kişiler veya kurumlarca sağlanmakta. İnsanları hayata bağlamaktadır. Bu yağan rahmette biz insanlar arasında sosyal yardımlaşmanın güzel olduğunu bir daha düşünmemize ve ayılmamıza katkı sağlamıştır. Bu yağan yağmur altında engellimin annesiyle beraber yağmurun altında kalması ve otobüs durağına yakın olmaları tesadüfen Belediye otobüsünün orada olmuş olması. o engellimin otobüse acelece binmesi ve elindeki ÖZÜRLÜ İNDİRİM KARTINI ANNESİ YARDIMI İLE OTOBÜS ŞÖFÖRÜNE GÖSTERMESİ, o yağmur altındaki o duygulu sahne insana elbette ‘’SAYIN BAŞKAN FAKIBABANIN ŞEFKATİNİ GÖRDÜM’’’Ü söyletir
Sayın Şanlıurfa Belediye Başkanımız Ahmet Eşref Fakıbaba’nın, Belediye meclis üyelerinin, ekibinin ve Belsan Şirketinin Türkiye’mizin diğer illerinde, ilçelerinde olduğu gibi %40 ve üzerindeki engellilerimizin Belediye Ulaşım hizmetlerinden bu güne kadar ve bu günden sonrada yararlandırılmaları konusundaki ilgi ve alakadarlarını esirgemediklerinden dolayı şükran duygularımızı bir daha arz ettiğimizi kamuoyu ile paylaşıyorum" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı