Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SATOĞLU; FAKIBABANIN ENGELLİLERE ŞEFKATİNİ GÖRDÜM

SATOĞLU; FAKIBABANIN ENGELLİLERE ŞEFKATİNİ GÖRDÜM

Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği Başkanı Bedih Satoğlu toplu taşımada özürlülere verilen kart için 'Fakıbaba'nın engellilere şefkatini gördüm' dedi.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2012 Cuma 11:09
SATOĞLU; FAKIBABANIN ENGELLİLERE ŞEFKATİNİ GÖRDÜM
Dün Şanlıurfa'da yğun olarak yağan yağmur altında annesi ile birlikte bekleyen bir engellinin gelen şehiriçi otobüse indirimli kartla bindiğini gördüğünde "o duygulu sahne insana elbette ‘’SAYIN BAŞKAN FAKIBABANIN ŞEFKATİNİ GÖRDÜM’’’Ü söyletir" dedi.

Satoğlu yazılı açıklamasında; Yaşam süremiz içersinde sağlamı her çeşit engellisi hep bir arada yaşıyoruz. Bazen bu yaşam içersinde karşılıklı yardımlaşmalar kişiler veya kurumlarca sağlanmakta. İnsanları hayata bağlamaktadır. Bu yağan rahmette biz insanlar arasında sosyal yardımlaşmanın güzel olduğunu bir daha düşünmemize ve ayılmamıza katkı sağlamıştır. Bu yağan yağmur altında engellimin annesiyle beraber yağmurun altında kalması ve otobüs durağına yakın olmaları tesadüfen Belediye otobüsünün orada olmuş olması. o engellimin otobüse acelece binmesi ve elindeki ÖZÜRLÜ İNDİRİM KARTINI ANNESİ YARDIMI İLE OTOBÜS ŞÖFÖRÜNE GÖSTERMESİ, o yağmur altındaki o duygulu sahne insana elbette ‘’SAYIN BAŞKAN FAKIBABANIN ŞEFKATİNİ GÖRDÜM’’’Ü söyletir
Sayın Şanlıurfa Belediye Başkanımız Ahmet Eşref Fakıbaba’nın, Belediye meclis üyelerinin, ekibinin ve Belsan Şirketinin Türkiye’mizin diğer illerinde, ilçelerinde olduğu gibi %40 ve üzerindeki engellilerimizin Belediye Ulaşım hizmetlerinden bu güne kadar ve bu günden sonrada yararlandırılmaları konusundaki ilgi ve alakadarlarını esirgemediklerinden dolayı şükran duygularımızı bir daha arz ettiğimizi kamuoyu ile paylaşıyorum" dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com