Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Şanlıurfa’nın yeni ulusal TV’si Kanal Biz yayına başladı

Şanlıurfa’nın yeni ulusal TV’si Kanal Biz yayına başladı

Güneydoğu Medya bünyesindeki Kanal Biz Şanlıurfa’dan yayınlara başladı.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2012 Perşembe 12:46
Şanlıurfa’nın yeni ulusal TV’si Kanal Biz yayına başladı
Uydudan yayın yapan Kanal Biz Televizyonunu Şanlıurfa Merkezli yayınlarına başladı.

Güneydoğu Medya Grubu Yönetimi Kanal Biz Televizyonuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı Açıklama Şöyle: “Güneydoğu Medya Grubu bünyesindeki Kanal Biz Televizyonu Uydudan Frekans 11862 Sembol 27500 Horzantl Yatay kanalda olup ayrıca D-Smart Paketinde de yer almaktadır.

20 gündür Kanal Biz’de Urfa müzikleri yer almaktaydı. Kendi Tesislerimize Fiber Optik çekimi için Şanlıurfa Türk Telekom çalışanları çok büyük özveri gösterdiler. Türk Telekom çalışanlarına Teşekkür ediyoruz. Kanal Biz Televizyonu, Urfa’nın Kanalıdır. Bu nedenle tüm Urfa’ya bu uydu kanalı Hayırlı olsun. Şanlıurfa ve Şanlıurfa dışındaki Hemşerilerimizin yayıncılık açısından bizden çok büyük beklentiler içerisindedir. Hemşerilerimizin beklentilerini karşılayacağız.

Her Urfa’lı Kanal Biz’i büyük bir gururla izleyeceklerdir.

Kanal Biz Televizyonundan Şanlıurfa’nın en güzel yüzünü yansıtacağız. Özellikle Urfa dışındaki hemşerilerilerimizin hassasiyetlerini çok iyi biliyoruz. Kanal Biz öncelikle Urfa’ya, Bölge illerine ve Türkiye’ye hayırlı olsun. Yayıncılık Bizim işimiz diyor ve Kanal Biz’in Urfa’ya hayırlı olmasını diliyoruz. Karasal olarak yayın yapan Güneydoğu Tv’de yayınlarına devam edecektir. Kamuoyuna saygılarımızla bildiririz” denildi.

 

BALIKLIGÖL YÖNETİM KURULU olarak biz de Şanlıurfa’nın kalkınmasına ve doğru haberciliğe katkılar sunacak Kanal Biz ekibine başarılar diliyoruz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com