Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor Şanlıurfa'da haftanın spor müsabakaları

Şanlıurfa'da haftanın spor müsabakaları

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ilimizde bu hafta gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları aşağıya çıkarılmıştır.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2012 Perşembe 11:27
Şanlıurfa'da haftanın spor müsabakaları



TARİHİ    GÜNÜ    SAATİ    FAALİYETİN ADI    TÜRÜ    YERİ
BASKETBOL YEREL LİG          
17/2/2012    Cuma    17:00    Şanlıata Sk - Şanlıurfa Lisesi Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
17/2/2012    Cuma    18:30    Gelişim Sk - İdmanyurdu Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
18/2/2012    Cumartesi    09:00    Yeni Gençlik Sk - Bağmancı Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
18/2/2012    Cumartesi    10:30    Yeni Hal Sk - Yenişehir Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
18/2/2012    Cumartesi    15:00    Çoşanlar Sk - Murat Koleji Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
19/2/2012    Pazar    09:00    Bağmancı Sk - Yeni gençlik Sk    Genç bayan    Atatürk Spor Salonu
19/2/2012    Pazar    10:30    Şanlıata Sk - Anadolu Gençlik Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
19/2/2012    Pazar    15:00    Yeni Hal Sk - Bağlarbaşı Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
20/2/2012    Pazartesi    17:00    Çoşanlar Sk - Harran Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
20/2/2012    Pazartesi    18:30    Murak Koleji Sk - Yenişehir Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
21/2/2012    Salı    17:00    Çoşanlar Sk - Süleymaniye Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
21/2/2012    Salı    18:30    İdmanyurdu Sk - Şanlıurfa lisesi Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
22/2/2012    Çarşamba    17:00    Murak Koleji Sk - Bağlarbaşı Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
22/2/2012    Çarşamba    18:30    Yenişehir Sk - Harran Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
23/2/2012    Perşembe    17:00    Şanlıata Sk - Bağmancı Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
23/2/2012    Perşembe    18:30    Gelişim Sk - Yeni Gençilk Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
FUTBOL          
19/2/2012    Pazar    13:30    Şanlıurfa Spor- Diyarbakır Spor    2. lig    Gap Arena
VOLEYBOL          
18/2/2012    Cumartesi    13.00    İnönü  Üniversitesi- Kızıltepe Belediye    Aroma ligi    Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL            
19/2/2012    Pazar    13.00    Şanlıurfa Bed. Engelliler-Karagücü Engelli sp            Süper lig      Atatürk Spor Salonu

Amatör Lig Müsabaka Programı


TARİH    
GÜNÜ

SAAT


KARŞILAŞAN TAKIMLAR


KATEGORİSİ


YERİ
18.02.2012    Cumartesi    10.30    Tarım spor-Keçe spor    Birinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    12.30    Güven spor-Yeni Harran spor    Birinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    14.30    Yenihal spor-C.pınar Demir    Birinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    11.00    Çamlıdere-Bağmancı spor     U 16 Liği    Arena 1 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    12.30    Kendir spor-Bozova ğücü    Birinci Amatör    Arena 1 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    14.30    Ş.urfa spor-Birecik Bld    Süper Amatör    Arena 1 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    11.30    Edessa 7 yıldız-Bağlarbaşı      U 14 Liği    Arena 2 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    13.00    K.köprü Bld-Ş.urfa spor      U 14 Liği    Arena 2 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    14.30    K.köprü Bld-Anadolu Gençlik    Süper Amatör    Arena 2 Nolu Saha
18.02.2012    Cumartesi    14.00    C.pınar Tiğem-D.S.İ spor    Süper Amatör    C.pınar İlçe Stadı
18.02.2012    Cumartesi    14.00    V.şehir Başak-V.şehir Gap    Süper Amatör    V.şehir İlçe Stadı
18.02.2012    Cumartesi    14.00    Suruç Bld-M.Kemal Lisesi    Birinci Amatör    Suruç İlçe Stadı
19.02.2012    Pazar    14.00    Hilvan spor-Karşıyaka    Süper Amatör    Hilvan İlçe Stadı
19.02.2012    Pazar    14.00    Birecik Kelaynak-Suruç Gençlik    Birinci Amatör    Birecik İlçe Stadı
19.02.2012    Pazar    14.00    V.şehir Sanayi-Çamlıdere    Birinci Amatör    V.şehir İlçe Stadı
19.02.2012    Pazar    11.00    Edessa 7 yıldız-Ş.urfa spor    U 16 Liği    Arena 1 Nolu Saha
19.02.2012    Pazar    12.30    Bağmancı spor-Anka spor    İkinci Amatör    Arena 1 Nolu Saha
19.02.2012    Pazar    14.30    İdman yurdu-63 Eminğücü    İkinci Amatör    Arena 1 Nolu Saha
19.02.2012    Pazar    14.30    Reha Gençlik-Telekom spor    İkinci Amatör    Arena 2 Nolu Saha
19.02.2012    Pazar    14.00    C.pınar Bld-Yıldırım ğücü    İkinci Amatör    C.pınar İlçe Stadı
19.02.2012    Pazar    14.00    Karacadağ-Eyyüp spor    İkinci Amatör    Siverek İlçe Stadı
19.02.2012    Pazar    13.30    Ş.urfa İl Özel İdare-Ş.Kamil Bld    BAL LİĞİ    Yenice 2 Nolu Saha
22.02.2012    Çarşamba    12.30    Esnaf spor-Reha Gençlik    İkinci Amatör    Arena 1 Nolu Saha
22.02.2012    Çarşamba    14.30    B.başı Kahraman-C.pınar Bld    İkinci Amatör    Arena 1 Nolu Saha
22.02.2012    Çarşamba    14.30    Telekom spor-Bağmancı spor    İkinci Amatör    Arena 2 Nolu Saha
22.02.2012    Çarşamba    14.30    63 Emin ğücü-Karacadağ    İkinci Amatör    11 Nisan
22.02.2012    Çarşamba    16.00    Yıldırım ğücü-İdman yurdu    İkinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha

Kritik maçlar: V.şehir Başak-Gap spor     
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvanlı Kick Box Sporculardan 5 Ödül Birden

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com