Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFA’DA GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK FUAR AÇILACAK

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 11-142015 Mart Tarihleri arasında Şanlıurfa’da yapılacak olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili basın açıklaması yaptı.

ŞANLIURFA’DA GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK FUAR AÇILACAK
ŞANLIURFA’DA GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK FUAR AÇILACAK

11-14 2015 tarihleri arasında kapılarını açacak olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya,  Şanlıurfa’ya kalıcı bir fuar alanının şart olduğunu söyledi.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmaların yanı sıra tarımsal kurum ve kuruluşların da Şanlıurfa’da yapılacak olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına büyük  ilgi gösterdiğini kaydeden Başkan Kaya, fuarın bu yıl daha görkemli geçeceğini beklediklerini söyledi.

Fuarda kullanılacak her türlü ihtiyacın geçici olarak tedarik edildiğini bu nedenle Şanlıurfa’ya kalıcı bir fuar alanının yapılmasının şart olduğunu ifade eden Başkan Kaya, bunun için de Şanlıurfa’daki Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Kurumların birlik ve beraberlik içerisinde çalışması gerektiğini belirtti.

Fuarın düzenlenmesinde başta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olmak üzere  Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi gibi ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla yakın temas ve işbirliği yaptıklarını da belirten Başkan Kaya, Tarım Kenti olan Şanlıurfa’ya da son teknolojik sistemlerle donatılmış bir fuar  alanı kazandırmak için çalışacaklarını kaydetti.

Fuarların üreticiler ve sanayicilerin teknolojik aletleri tanımaları için inanılmaz bir fırsat olduğunu ifade eden Başkan Kaya, 11-14 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına tüm Şanlıurfalıları davet ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda yapılan basın açıklamasına Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Start Fuarcılık Genel Koordinatörü Ülker Selviler katıldı.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı