Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa Pamuk Lisanslı Deposu Projesi sürüyor

Şanlıurfa Pamuk Lisanslı Deposu Projesi sürüyor

Şanlıurfa Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliği ile Avrupa Birliği’ne sunularak hibe desteği alan “Şanlıurfa Pamuk Lisanslı Deposu Projesi”nin çalışmaları devam ediyor.

Giriş Tarihi: 9 Temmuz 2014 Çarşamba 08:41
Şanlıurfa Pamuk Lisanslı Deposu Projesi sürüyor

Üye memnuniyetini ön planda tutan ve üyelerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliği ile Avrupa Birliği’ne sunarak Hibe Desteği aldığı 30 bin tonluk “Pamuk Lisanslı Deposu Projesi”nin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın nihai yararlanıcısı olduğu ve geçtiğimiz yıl Avrupa Birliği Delegasyonunun katılımıyla imza töreni gerçekleştirilen Pamuk Lisansı Depo Projesi’nin inşaat ihalesi 8 Eylül 2014 tarihinde yapılacak. İhaleye katılacak olan firmalara yönelik Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda toplantı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çiçek, Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Üyelerinin de katıldığı toplantıda; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Cem Aktemur ve Ersin Bağdur ihaleye katılacak olan firmalara ihale mevzuatıyla ilgili bilgiler verdi. 

Gerçekleştirilen toplantının ardından Şanlıurfa İkinci Organize Sanayi Bölgesi’nde 117 dönüm üzerine yapılacak olan proje ile ilgili saha gezisi düzenlendi. İhaleye katılacak olan firmalara; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü yetkilileri tarafından bilgiler verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Memura karne ve ek zam geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com