Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Şanlıurfa İtfaiyesinden Açıklama

Şanlıurfa İtfaiyesinden Açıklama

Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2010 Cuma 12:01
Şanlıurfa İtfaiyesinden Açıklama

İtfaiye Müdürlüğünden açıklama geldi.

Haberde, esnafın görüşünü olarak yansıttığımızı;   "yangının 24:00 civarında çıktığı, Çevredekilerin müdahalesi yetersiz kalınca Şanlıurfa İtfaiyesi arandığı, İtfaiyenin ise 5 dakikalık mesafede olmasına rağmen çok geç müdahale etiği" iddiası yer almıştı.

Konu ile ilgili olarak sitemize açıklamalarda bulunan Şanlıurfa Belediyesi İtfaiye Müdürü Abdurraman Ayıldağ; "evet geç müdahalede bulunduğumuz doğru; ama bu bizim hatamız değil. İhbar çok geç geldi. İhbar gece saat 01:50'de, bir petrol istasyonu çalışanı olduğunu belirten bir şahıstan geldi. İhbarın geldiği dakikadan itibaren çok kısa bir sürede müdahalede bulunduk. Bunun dijital ortamda tüm kayıtları mevcut. İsteyen kişiye bu kayıtları ibraz edebilirim. Bizim olay yerine erken intikalimiz ve yangın sırasında personelimizin gösterdiği yüksek performans sayesinde nerdeyse oduncu pazarını tamamını sarabilecek büyüklükte ki bir yangını en az zararla önlediğimiz için, başta belediye başkanımız Sayın Fakıbaba olmak üzere tüm yetkililer tebrik aldık" dedi.

Esnafın; İtfaiye geç müdahale etti eleştirisinde de; "ben yangından zarar görmüş esnafımıza geçmiş olsun diyorum, onlarda haklı. Çok maddi zararları oldu. Ama biz dediğim gibi ihbar geldiği gibi ekip olarak müdahale de bulunduk" diye konuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa ağaçlandırma çalışmaları ve ağaçlandırmanın önemi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com