Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Şanlıurfa gazete manşetleri

Şanlıurfa gazete manşetleri

Şanlıurfa’da yayın yapan gazetelerin günlük manşetlerini sizler için hazırladık. Her gün Şanlıurfa’da yayın yapan yerel gazetelerin manşetlerini sizlere sunuyoruz.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2011 Cuma 11:02
Şanlıurfa gazete manşetleri
İPEKYOL GAZETESİ

Sınırda şoför takası

Suriye’nin Telebiyat sınır kapısını tüm geçişlere tamamen kapatması üzerine Suriyeliler bu taraf, Türkiyeliler de diğer tarafta kaldı

 

OLAY GAZETESİ

Şanlıurfa da projelere destek yağıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Şanlıurfa projelerine desteği sürüyor.

 

GAP GÜNDEMİ GAZETESİ

Meydanlar 'Yap-İşlet-Devret' ile yapılıyor

Şanlıurfa Belediye Meclisi Aralık Ayı 4. Birleşim Toplantısı, Meclis Başkan Vekili İbrahim İletmiş başkanlığında yapıldı. Topçu Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı'nın "Yap-İşlet-Devret" modeliyle yapılması görüşülerek oy birliği kabul edildi.

 

YENİURFA GAZETESİ

Suriye sınırı kapattı

Suriye, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesi sınırında bulunan sınır kapısını ''tadilat yapılacağı'' gerekçesiyle araç ve insan geçişine tek taraflı kapattı. Suriye ile ticaret yapan şirketlere ait tır ve kamyonlar ile bu ülkeye geçmeye çalışan çok sayıda Türk ve Suriyeli, sınır kapısında bekliyor.

 

REHA GAZETESİ

Akçakale sınır kapısı kapandı

Şanlıurfa'nın Akçakale Sınır Kapısı'ndan Suriye'ye geçmek isteyen Türk ve Suriyeli vatandaşlar, kapıların ikinci bir emre kadar kapalı olması nedeniyle mağdur oldu.

 

URFA HABER GAZETESİ

Sağlık Çalışanlarına Semineri

Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından kent merkezindeki 25 hastanenin tıbbi atık personeline tıbbi atık yönetmenliği eğitimi verildi.

 

ŞAFAK GAZETESİ

Suriye Akçakale sınır kapısını kapattı

Suriye, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesi sınırında bulunan sınır kapısını ''Tadilat yapılacağı'' gerekçesiyle araç ve insan geçişine tek taraflı kapattı.

 

YENİGÜN GAZETESİ

850 kız öğrenci daha okullaştı...

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali işbirliğine yönelik geliştirilmiş olan Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (Instrument for Pre Accession-IPA)’nın “İnsan Kaynaklarını Geliştirme” bileşeni ve Özellikle Kız Çocuklarının Okullaşmasının Arttırılması Hibe Projesi Kapsamında İsmail-Nazif Bayraktar Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürlüğü olarak hazırlanan “Sizin İçin Varız” isimli hibe projesi kapanış toplantısı Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde yapıldı

 

ŞANLIURFA GAZETESİ

Kaçak Yapılara izin yok

Şanlıurfa Belediyesi Kaçak Yapıyla ilgili Savaşını Sürdürüyor.

 

11 NİSAN GAZETESİ

Gazeteci hakları için ortak yasa teklifi

CHP ve BDP'li gazeteci kökenli vekiller, tüm gazetecilerin 212 sayılı yasadan

CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, CHP'li 5 ve BDP'li 2 milletvekili ile birlikte 'gazetecilerin özgürlüğünün sadece ceza yasalarıyla değil, sosyal güvenceden yoksun şekilde çalışmaları yüzünden de kısıtlı olduğunu' belirterek, '212 Sayılı Basın Yasası'nın kapsamının genişletilmesi için yasa önerisi verdi.

 

DÜZENLEYEN www.balikligol.com  EDİTÖRLERİ

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberin tüm hakları BALİKLİGOL.COM’a aittir. Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com