Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Şanlıurfa com muamması! bu siteyi kim koruyor?

Şanlıurfa com muamması! bu siteyi kim koruyor?

Şanlıurfa'da FETÖ terörö örgütünün yayın organı olduğu gerekçesiyle kapatılan Ajans 11 ve Urfa haber ajansı Muhammed taşçıları sahibi olduğu ve FETÖ Terör örgütüne kaynak aktaran site olarak gündeme gelen Şanlıurfa.com sitesinin hala kapatılmaması akıllara, "bu siteyi kim koruyor" sorusunu getirdi.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2016 Pazar 10:53
Şanlıurfa com muamması! bu siteyi kim koruyor?

Şanlıurfa'da Sahibi Muhammed Taşçılar ve haber müdürü Mehmet Dener'in FETÖ terör örgütüne üye olduğu gerekçesiyle tutuklanmasından sonra Kanun Hükmünde kararname ile kapatılan FETÖ Terör Örgütü yayın organı Ajas 11 ve Urfa haber ajansının operasyonel ayağını oluşturun internet sitesi Şanlıurfa.com hala neden kapatılmadığı merak konusu oldu!...

İŞ ADAMLARINA VE KURUMLARA ŞANTAJI BU SİTE ÜZERİNDEN YAPIYORLARDI
Şanlıurfada sadece resmiyette ismi olan Ajas 11 ve Urfa haber ajansı'nın halkta hiç bir karşılığı yok. Urfa'da bir çok iş adamına ve kamu kurumuna şantaj niteliğinde yaptığı haberleri Şanlıurfa.com üzerinden servis ederek para topladıklarını tüm Şanlıurfa'nın bilmesine rağmen göstermelik olarak sadece resmi adları olan ajansların kapatılması akıllara birileri bu şantajcı siteyi koruyor sorusunu getirdi.

DARBE GÜNÜ DOMAİN SAHİBİ DEĞİŞMİŞ

15 Temmuz darbe günü sitenin sahibini değiştiren Şanlıurfa.com Whois bilgilerinde göre domain sahibi olarak İsmail Tiryakioğlu diye bir kişinin adına güncellemesi daha önce yerel medyada "Şanlıurfa.com darbeyi biliyor muydu" diye haberlere konu olmuştu. Künyede sahibi değişen sitenin yer ve mail adresleri değişmiyor. bu da akıllara karısının boşayan darbeci komutanların taktiğini getiriyor.

 

 

BİR HAFTA SONRA BAŞKA BİR İSME GEÇİRİLİYOR
FETÖ terör örgütüne kaynak aktardığı ve algı oluşturduğu gerekçesiyle sahibi ve haber müdürü tutuklanan Şanlıurfa.com darbe günü değiştirdiği domain ismini sadece bir hafta sonra bu kez İsmail Tiryakioğlu'nun adından alarak Vlado Kalember adında devrediliyor. Kalember'in kim olduğunu Google'ye sorduğumuzda karşımıza Hırvat bir sanatçı çıkıyor. 

 

TAŞÇILARIN MAL VARLIĞINA EL KONULURKEN ADINA TESCİLLİ BU SİTEYİ KİM KORUYOR?

Bilindiği gibi darbe girşimi sonrası çıkarılan kanun hükmünde kararname ile FETÖ terör örgütüne destek veren tüm yayınlar kapatılmış bir gün sonra da tutuklanan Muhammed taşçıların tüm mal varlığına el konulmuştu. FETÖ Terör örgütünün Urfa'daki en güçlü yayın organı olan Şanlıurfa.com'u yargıdan kaçırmak için tüm hileli yollara başvuran Muhammed taşçılar'ın adına tescilli siteye bu güne kadar bir şey yapılmaması dikkatlerden kaçmadı. Taşçılar her ne kadar domain isimlerini isimden isime geçirerek yargıdan kaçırmaya çalışsada Türk Patent Enstitüsünde kendi adına tescillediğini belgeleriyle ortaya koyuyuruz.
İŞTE MUHAMMED TAŞÇILARIN ADINA TESCİLLİ OLDUĞUNUN BELGESİ:

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com