Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa Belediyesi Müdürlerini Mardin'e geziye gönderdi

Şanlıurfa Belediyesi Müdürlerini Mardin'e geziye gönderdi

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2011 Pazartesi 22:10
Şanlıurfa Belediyesi Müdürlerini Mardin'e geziye gönderdi

Şanlıurfa Belediyesi birim müdürlerine, kültürel dokusuyla yerli ve yabancı turistlerin gözde mekânı haline gelen Mardin’e gezi düzenledi. Ulu Camii, Deyrul-Zafaran Manastırı, Kırklar Kilisesi, Dara harabeleri, Hz. Muhammed(sav)’in ayak izinin içinde bulunduğu Sitti Radviye Medresesi, Şehidiye Camii, Kasimiye ve Zinciriye medreseleri ile tarihi çarşıları gezen Şanlıurfa belediyesi Birim Müdürleri Mardin’e hayran kaldı. Şanlıurfa Belediyesi Kalite Strateji Geliştirme Müdürlüğünün organize ettiği birim müdürlerin gezisinde müdürler, tarihi çarşılarda gümüş işlemeciliği, Mardin leblebisi, bakır ve cam üzerine işlenen şahmaran motifi büyük ilgi gösterdi.
7 bin yıllık tarihe sahip Mardin’e gösterilen ilgi, esnafı da sevindiriyor. Turistlere yardımcı olmak ve bilgi vermek üzere bütün tarihi mekânlarda görevliler bulunduruluyor. Küçük yaştaki çocuklar ise 7 bin yıllık tarihi kent hakkında Şanlıurfa belediyesi Birim müdürlerine bilgiler vermeye çalıştı.
Birçok medeniyete beşiklik eden tarihi şehre Şanlıurfa Belediyesinin Turizm otobüsüyle gezi düzenleyen Kalite ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü, gezisini sabah başlatıp akşam saatlerinde tamamladı.


www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com