Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Rektör Baydaş, Irak ve Süriye'li öğrencilerle bir araya geldi

Rektör Baydaş, Irak ve Süriye'li öğrencilerle bir araya geldi

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Doktor Gıyassettin Baydaş, Bingöl üniversitesinde okuyan Irak ve Süriye'li öğrencilerle yemekte bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 14:07
Rektör Baydaş, Irak ve Süriye'li öğrencilerle bir araya geldi

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Doktor Gıyassettin Baydaş, Bingöl üniversitesinde okuyan Irak ve Süriye’li öğrencilerle yemekte bir araya geldi.

Rektör Baydaş, Bingöl üniversitesinde öğrenim görmekte olan Irak ve Suriyeli lisansüstü öğrenciler ve aileleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Tanışma ve sohbet havasında geçen görüşmede Baydaş, Irak ve Suriyeli lisansüstü öğrencilerinin talep ve isteklerini dinledi.

Öğrenciler, üniversitenin ve üniversite yönetiminin kendilerine sağladıkları imkânlardan dolayı müteşekkir olduklarını belirttiler.

Geleceğe yönelik dair, amaçlarının uluslararası öğrenciler için mevcut imkânların iyileştirmesi ve öğrenci mevcudunun artırılmasına yönelik çalışmaların olacağını belirten Baydaş, “Bu bağlamda üniversitemiz ve öğrencilerimizin geldikleri ülkeler ile daha sıkı iletişim halinde olacağız.” dedi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com